Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

✅ Czym jest resuscytacja?

Resuscytacja krążeniowo-oddechowa, znana również jako RKO, to określone czynności, jakie stosujemy u poszkodowanego, u którego podejrzewamy nagłe zatrzymanie krążenia. Jest to inaczej sytuacja, w której doszło do ustania czynności serce z utratą świadomości i bezdechem. Do nagłego zatrzymania krążenia może dojść u osób w każdym wieku oraz różnych kondycjach fizycznych. Należy być zawsze gotowym do udzielenia pierwszej pomocy w przypadku takiej sytuacji.

✅ Dodatkowe zabezpieczenie przy ratowaniu życia

Sklep Medintech ze specjalistycznym zaopatrzeniem medycznym zawiera w swojej ofercie maseczki do sztucznego oddychania, które zapewniają dodatkowe zabezpieczenie podczas udzielania pierwszej pomocy. Chronią nas przed kontaktem z chorobami zakaźnymi i wydzielinami osoby poszkodowanej. Korzystając z maseczki, dbamy przede wszystkim o własne bezpieczeństwo.

✅ Obowiązek każdego obywatela

Będąc świadkami jakiegokolwiek wypadku, jesteśmy zobowiązani do udzielenia pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Pierwszym krokiem w sytuacjach kryzysowych jest przede wszystkim zadzwonienie po odpowiednie służby ratunkowe. Najważniejsza jest szybka reakcja oraz szybkie działania, dzięki którym jesteśmy w stanie „kupić” dodatkowy czas osobie poszkodowanej.

Maska resuscytacyjna CPR "Pocket Mask" Maska resuscytacyjna CPR "Pocket Mask"
Producent: EVRE
Cena:

11,00 zł

Cena netto: 10,19 zł

szt.
zobacz więcej
Maseczka do sztucznego oddychania M2 CPR x 1szt. Maseczka do sztucznego oddychania M2 CPR x 1szt.
Producent: Luksell
Cena:

1,90 zł

Cena netto: 1,76 zł

szt.
zobacz więcej
Maska do resuscytacji silikonowa jednoczęściowa rozm. 0 Maska do resuscytacji silikonowa jednoczęściowa rozm. 0
Producent: Sinmed
Cena:

21,50 zł

Cena netto: 19,91 zł

szt.
zobacz więcej

do resuscytacji

✅ Jak użyć maseczki do sztucznego oddychania?

Maseczki do sztucznego oddychania dostępne na stronie sklepu Medintech z zaopatrzeniem medycznym dla szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich intuicyjne w użyciu oraz zabezpieczają ratownika lub osobę udzielającą pierwszą pomoc przed wydzielinami osoby poszkodowanej. Jest to dodatkowa bariera przed chorobami zakaźnymi, które mogą przenosić się przez krew lub płyny ustrojowe.

Każda maseczka posiada obrazkową instrukcję oraz opis w czterech językach. Instrukcja jasno przedstawia, w jaki sposób poprawnie użyć maseczki. Co więcej, maseczki do sztucznego oddychania mają ergonomiczny kształt, ułatwiający ich użycie. 

✅ Jak działa resuscytator jednorazowy?

Na stronie sklepu Medintech występują jednorazowe resuscytatory dla dzieci i dorosłych. Są one częścią bazowego wyposażenia każdego zespołu ratunkowego. Takie resuscytatory pozwalają na wentylowanie osoby nieoddychającej wysokimi wartościami tlenu. Wartości wytwarzanego ciśnienia różnią się w zależności od rodzaju resuscytatora. 

Resuscytator jest produktem jednorazowego użytku. Każdy egzemplarz posiada dokładną instrukcję obsługi, która w przejrzysty sposób wyjaśnia sposób jego użycia. 

✅ Pomoc w sytuacjach kryzysowych

Resuscytatory jednorazowe dla dzieci i dorosłych są regularnie wykorzystywane w szpitalach, placówkach medycznych, a przede wszystkim podczas akcji reanimacyjnych w dowolnym miejscu. Do zatrzymania akcji serca może dojść w domu, pracy, dowolnej przestrzeni publicznej czy podczas jazdy autobusem. Dlatego tak ważna jest czujność oraz gotowość do udzielenia podstawowej pomocy.

✅ Symbol Medintech — jakość

Priorytetem dla nas jest zapewnienie naszym klientom dostępu do produktów i wyrobów medycznych najwyższej jakości od sprawdzonych producentów, dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe innowacyjne akcesoria, jak i sprawdzone rozwiązania. Każdy z artykułów znajdujących się w asortymencie medycznego sklepu internetowego Medintech został dokładnie sprawdzony i przebadany na wszystkich etapach produkcji, spełniają one wszelkie niezbędne normy i odznaczają się szeregiem atestów. Dzięki tak surowym kryteriom możemy z dumą zagwarantować Państwu całkowite bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych wyrobów i zadowolenie z dokonanego zakupu.

do resuscytacji

Sprawdź co kupują inni!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium