Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!

Jednorazowe sprzęty medyczne wysokiej jakości

Drobne produkty medyczne, oferowane przez sklep medyczny Medintech, charakteryzują się trwałością wykonania, przez co możemy zagwarantować bezpieczeństwo podczas korzystania oraz zadowolenie z zakupu. Każdy z naszych produktów to profesjonalny sprzęt medyczny dopuszczony do użytku w szpitalach, spełniający szereg surowych norm i atestów, potwierdzających niezawodność produktu. Akcesoria medyczne są wyprodukowane z atestowanych materiałów najwyższej jakości, z dużą dbałością o szczegóły, dzięki czemu ułatwiają zabiegi medyczne, dbając zarazem o komfort życia pacjenta. Wszystkie akcesoria medyczne są jednorazowego użytku.

✅ Drobne produkty jednorazowe w szpitalach

Podczas terapii w szpitalu, oprócz samej aparatura medyczna używane są również różne jednorazowe akcesoria medyczne. Drobne produkty medyczne znajdują zastosowanie w połączeniu pacjenta do aparatury, podczas czynności pielęgnacyjnych, zabiegów czy dozowania leków, ułatwiając opiekę medyczną nad pacjentem.  Sklep z zaopatrzeniem medycznym online Medintech oferuje Państwu szeroką gamę drobnych sprzętów medycznych dla szpitali i gabinetów weterynaryjnych, dzięki czemu każdy znajdzie pożądany produkt, odpowiadających potrzebom różnych pacjentów i lekarzy. Każdy z naszych produktów wyróżnia się wysoką jakością wykonania i użyciem specjalnych materiałów. 

✅ Drobne sprzęty medyczne w Medintech

Sklep medyczny Medintech posiada w ofercie również żele lubrykacyjne Lubragel w dawkach 6 ml lub 11 ml. Służy on do lubrykacji podczas zabiegów doodbytniczych i do cewkowych. Żele zawierają lidokainę, która działa znieczulająco, uprzyjemniając zabieg. Lubragel znajduje się w specjalnych strzykawkach, które ułatwiają dokładne dozowanie w miejscu zabiegu. Każda dawka zapakowana została w sterylne opakowanie typu papier-folia.

Na stronie Medintech.pl znajdziecie Państwo również przyrządy do pobierania dawek leku bez wprowadzania do niego bakterii i innych drobnoustrojów. Gwarantuje to bezpieczeństwo, ochronę przed bakteriami i odpowiednią higienę, nie doprowadzając do zakażeń.

Innym produktem możliwym do nabycia w naszym sklepie jest pęseta chirurgiczna w kolorze zielonym. Znajdzie ona zastosowanie podczas drobnych zabiegów chirurgicznych i operacji, podczas zmieniania wacików, zakładania szwów czy opatrywania ran.

Filtr elektrostatyczny Iso-Gard Filter S to sterylny, antybakteryjny i antywirusowy, elektrostatyczny filtr, chroniący ludzi przed bakteriami i przed wirusami. To profesjonalny sprzęt medyczny do wykorzystania w szpitalu przez personel medyczny. Chroni zarówno ich, jak i pacjentów przed zakażeniem krzyżowym. Używany jest jako część sprzętu do wentylacji, dzięki temu wirusy, bakterie i inne drobnoustroje nie przenoszą się dalej i nie stanowią zagrożenia dla życia i zdrowia.

Ostrza chirurgiczne ze stali węglowej sterylne, nr 11, 100 szt. Ostrza chirurgiczne ze stali węglowej sterylne, nr 11, 100 szt.
Producent: Romed
Cena:

26,00 zł

Cena netto: 24,07 zł

szt.
zobacz więcej
Podkład chłonny, niejałowy, 60x90, x 25 szt. Podkład chłonny, niejałowy, 60x90, x 25 szt.
Producent: Uromed
Cena:

26,90 zł

Cena netto: 24,91 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x40 Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x40
Producent: Uromed
Cena:

68,00 zł

Cena netto: 62,96 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x60 Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x60
Producent: Uromed
Cena:

82,00 zł

Cena netto: 75,93 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x90 Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x90
Producent: Uromed
Cena:

110,00 zł

Cena netto: 89,43 zł

szt.
zobacz więcej
Gaza opatrunkowa kopertowa sterylna 17N 1m2 x 1 szt. Gaza opatrunkowa kopertowa sterylna 17N 1m2 x 1 szt.
Producent: Intra-Med
Cena:

1,95 zł

Cena netto: 1,81 zł

szt.
zobacz więcej
Gaziki do dezynfekcji EVRE ESSENTIAL 100 szt. Gaziki do dezynfekcji EVRE ESSENTIAL 100 szt.
Producent: EVRE
Cena:

3,90 zł

Cena netto: 3,61 zł

szt.
zobacz więcej
Kaniula dożylna SANVIflon 22G niebieski rozm. 0,9x25mm x100szt. Kaniula dożylna SANVIflon 22G niebieski rozm. 0,9x25mm x100szt.
Producent: Zarys
Cena:

81,99 zł

Cena netto: 75,92 zł

szt.
zobacz więcej
Karton gazików do dezynfekcji EVRE ESSENTIAL 100 x 100 szt. Karton gazików do dezynfekcji EVRE ESSENTIAL 100 x 100 szt.
Producent: EVRE
Cena:

330,00 zł

Cena netto: 305,56 zł

szt.
zobacz więcej
Kranik trójdrożny z drenem 100 cm do płynów 1 szt. Kranik trójdrożny z drenem 100 cm do płynów 1 szt.
Producent: Zarys
Cena:

1,90 zł

Cena netto: 1,76 zł

szt.
zobacz więcej
Pęseta chirurgiczna plastikowa, zielona, sterylna, dł. 13 cm Pęseta chirurgiczna plastikowa, zielona, sterylna, dł. 13 cm
Producent: Zarys
Cena:

0,60 zł

Cena netto: 0,56 zł

szt.
zobacz więcej
Płatki kosmetyczne DONNA 120szt. Płatki kosmetyczne DONNA 120szt.
Producent: Paso-Trading
Cena:

5,90 zł

Cena netto: 4,80 zł

szt.
zobacz więcej
Stalowa szpatułka do maści TAVON kontuzje x1 szt Stalowa szpatułka do maści TAVON kontuzje x1 szt
Producent: Acus Med
Cena:

22,00 zł

Cena netto: 17,89 zł

szt.
zobacz więcej
Tampony higieniczne DONNA normal 16 szt. Tampony higieniczne DONNA normal 16 szt.
Producent: Paso-Trading
Cena:

8,80 zł

Cena netto: 8,38 zł

szt.
zobacz więcej
Tampony higieniczne DONNA normal 8szt. Tampony higieniczne DONNA normal 8szt.
Producent: Paso-Trading
Cena:

5,00 zł

Cena netto: 4,76 zł

szt.
zobacz więcej
Worek na wymiociny ROMED, biały, 1 szt. Worek na wymiociny ROMED, biały, 1 szt.
Producent: Romed
Cena:

1,20 zł

Cena netto: 1,11 zł

szt.
zobacz więcej

sprzet jednorazowy

✅ Akcesoria medyczne w sieci

Sklep z produktami medycznymi online Medintech oferuje:

Żaden z naszych produktów nie uczula ani nie powoduje podrażnień. Drobny sprzęt medyczny jest jednorazowego użytku, po zużyciu należy do zutylizować, w trosce o odpowiednią higienę.

✅ Szyny palcowe na złamane kości

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo jednorazowe szyny palcowe, wykorzystywane są one do leczenia złamań kości palców u stopy lub dłoni. Po urazie należy dopasować szynę do kształtu złamanego palca i zabezpieczyć ją bandażem lub plastrem. Tak opatrzony palec jest prawidłowo usztywniony i  chroniony przed przypadkowymi urazami i nadmiernym ruchem. Szyny wyprodukowane są z aluminium i miękkiej pianki polietylenowej, która amortyzuje uderzenia. Szyny palcowe są bardzo lekkie, nie rdzewieją ani nie pękają podczas wyginania, wyróżniają się wyjątkową trwałością.

Oferujemy szyny palcowe w różnych rozmiarach i kształtach, aby każdy klient mógł dobrać sprzęt idealnie dopasowany do jego potrzeb:

  • 15 mm x 230 mm
  • 20 mm x 230 mm
  • 20 mm x 300 mm
  • 20 mm x 400 mm
  • 20 mm x 500 mm
  • 20 mm x 200 mm
  • szyna typu żabka

✅ Sprawdzone przyrządy do terapii infuzyjnej 

W naszej ofercie znajduje się pełna gama przyrządów do przeprowadzania terapii infuzyjnej takich marek jak easyFlow, Baroset czy INFU-MED.  Aparaty są typu IS, jednorazowego użytku, po zużyciu należy je wyrzucić. Dreny aparatów są normalizowane i ich długość wynosi około 150 cm. Pojemność komory kroplowej to 20 kropel (1 kropla - 1 ml), a filtr płynu zatrzymuje drobiny o wielkości już powyżej 15 µm. Każdy przyrząd wyposażony został w sterylną dwukomorową igłę biorczą ze specjalną osłonką i kolec służący do dokładnego opróżniania butelek i zbiorników. Jeśli długość drenu nie jest wystarczająca, oferujemy dodatkowo przedłużacz do linii infuzyjnej o długości 150 cm, dzięki czemu dren osiąga długość aż 3 metrów, co jest wystarczające w większości przypadków.

✅ Opakowania zbiorcze — to się opłaca

Nasze drobne jednorazowe sprzęty medyczne można zakupić pojedynczo albo w formie praktycznych pakietów zbiorczych. Przy zakupie ilości hurtowych proponujemy możliwość odroczenia płatności nawet o 21 dni, zachęcamy więc do skorzystania z tej opcji i nabycia większych opakowań.

Materiały medyczne jednorazowe dostępne w naszej ofercie są wykorzystywane przy różnego rodzaju czynnościach w przychodniach, gabinetach lekarskich i kosmetycznych, szpitalach, domach opieki, a także innych miejscach. Dlatego też warto zaopatrzyć się w duże ilości przydatnych akcesoriów jednorazowych, które starczą na dłuższy czas.

sprzet jednorazowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium