Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!

Fartuchy

✅ Fartuchy medyczne na oddziałach

Fartuchy medyczne jednorazowego użytku przeznaczone są do stosowania przez personel medyczny na oddziałach szpitalnych i izbach przyjęć podczas wykonywania procedur medycznych niewymagających rozwiązań jałowych, w celu ograniczenia przenoszenia zanieczyszczeń lub potencjalnych czynników infekcyjnych mogących stanowić zagrożenie dla pacjenta, ze względu na jego stan zdrowia. Stanowią także barierę dla zanieczyszczeń pochodzących od pacjenta. Ten rodzaj fartuch stosowany jest również przez odwiedzających oddziały szpitalne w celu poprawy kontroli zakażeń szpitalnych. Produkt wykonywany jest z włókniny polipropylenowej o odpowiedniej gramaturze. Wielkość i dopasowanie fartucha reguluje się poprzez troki w talii i na szyi oraz długie rękawy zakończone gumką.

✅ Fartuch chirurgiczny na zabiegówce

Fartuch chirurgiczny to sterylny wyrób specjalnego przeznaczenia medycznego wykorzystywany w szpitalach podczas zabiegów chirurgicznych i operacji, podczas których zachowanie czystości ma duże znaczenie. Znajdę zastosowanie przy zapobieganiu przenoszenia czynników infekcyjnych z zespołu chirurgicznego do rany operacyjnej oraz rozpraszaniu cząstek złuszczonego naskórka w powietrzu sali operacyjnej. Jest to wyrób przeznaczony do stosowania w obrębie sali operacyjnej oraz podczas procedur chirurgicznych. Fartuch wyróżnia się eliminacją pylenia dzięki zastosowaniu materiałów niezawierających bawełny, dodatkowo pozostaje nieprzemakalną barierą dla płynów oraz drobnoustrojów. Pełnobarierowy fartuch chirurgiczny to sterylny produkt jednorazowego użytku, wykazujący dużą odporność na przenikanie drobnoustrojów oraz wysoką wytrzymałość na rozciąganie i wypychanie. Został wyposażony w nieprzemakalne wstawki wewnątrz fartucha – z przodu i na rękawach, a rękawy są zakończone elastycznymi mankietami z dzianiny.

✅ Wybór fartuchów zabiegowych w Medintech

Sklep z artykułami medycznymi i wyposażeniem szpitali online Medintech oferuje:

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep internetowy są artykułami specjalnego przeznaczenia medycznego, dopuszczonymi do użytku w medycynie i szpitalach, z których korzystają profesjonaliści. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu przy dystrybucji wyrobów medycznych wybieramy do naszego asortymentu produkty od najlepszych producentów, aby móc zaoferować naszym klientom szeroki wybór akcesoriów medycznych najwyższej jakości. Każdy z naszych wyrobów posiada szereg atestów i został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa na wiele różnych sposobów, gwarantując zadowolenie i komfortowe korzystanie z zakupionych przedmiotów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

fartuchy

✅ Wiele zastosowań fartucha zabiegowego

Fartuchy zabiegowe, medyczne i chirurgiczne to kolejne produkty niezbędne w każdej placówce medycznej, które można znaleźć w sklepie Medintech. Praca w środowisku medycznym, w szczególności przy badaniach ginekologicznych, zabiegach czy operacjach chirurgicznych wymaga odpowiedniego zabezpieczenia osób, które znajdują się w pobliżu danej operacji. Fartuchy zabiegowy tworzą podstawowy element wyposażenia wszystkich profesjonalnych gabinetów lekarskich czy dentystycznych, chroniący przed zabrudzeniem i zniszczeniem odzieży. Stanowią swoistą barierę między personelem medycznym a pacjentem, chroniąc między innymi przed przenoszeniem bakterii i innych drobnoustrojów, mogących powodować zakażenia lub powstawanie chorób. Fartuchy medyczne występują w wersji jałowej i niejałowej, sprawdzającej się w różnych sytuacjach. Okrycia ochronne są wyjątkowo przewiewne, szerokie i nie krępują ruchów, a dzięki występowaniu w różnych rozmiarach pasują na różne typy sylwetek.

✅ Opakowania zbiorcze — to się opłaca

Nasze fartuchy zabiegowe można zakupić pojedynczo albo w formie praktycznych pakietów zbiorczych. Przy zakupie ilości hurtowych proponujemy możliwość odroczenia płatności nawet o 21 dni, zachęcamy więc do skorzystania z tej opcji i nabycia większych opakowań przy korzystniejszej cenie.

Materiały medyczne jednorazowe, takie jak dostępne w naszej ofercie są wykorzystywane przy różnego rodzaju czynnościach w przychodniach, gabinetach lekarskich i kosmetycznych, szpitalach, domach opieki, a także innych miejscach. Dlatego też warto zaopatrzyć się w duże ilości przydatnych akcesoriów jednorazowych, które starczą na dłuższy czas i będą mogły dłużej nieść pomoc.

✅ Symbol Medintech — jakość

Priorytetem dla nas jest zapewnienie naszym klientom dostępu do produktów i wyrobów medycznych najwyższej jakości od sprawdzonych producentów, dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe innowacyjne akcesoria, jak i sprawdzone rozwiązania. Każdy z artykułów znajdujących się w asortymencie medycznego sklepu internetowego Medintech został dokładnie sprawdzony i przebadany na wszystkich etapach produkcji, spełniają one wszelkie niezbędne normy i odznaczają się szeregiem atestów. Dzięki tak surowym kryteriom możemy z dumą zagwarantować Państwu całkowite bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych wyrobów i zadowolenie z dokonanego zakupu.

fartuchy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium