Kup w przeciągu:

13

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

✅ Czym są gaziki nasączone alkoholem?

Gaziki nasączone alkoholem to artykuły przeznaczone do dezynfekowania niewielkich powierzchni oraz skóry. Nasączone są alkoholem izopropylowym. Dodatkowo pakowane są w pojedyncze saszetki, które ułatwiają ich codziennego użytkowanie. 

✅ Łatwa dezynfekcja wielu miejsc

Dostępne w ofercie internetowego sklepu medycznego Medintech gaziki nasączone alkoholem kapitalnie sprawdzą się w sytuacji, gdy niezbędna jest szybka dezynfekcja skóry przed szczepieniami ochronnymi, pobraniem krwi czy innymi iniekcjami. Nadadzą się również do dezynfekcji skóry przed przekłuciem w studio piercingu czy tatuażu. Gaziki nasączone alkoholem także mogą służyć jako artykuł do zabezpieczania i czyszczenia drobnych ran albo zadrapań.

✅ Sprawdzona jakość 

W sklepie Medintech znajdują się gaziki do sterylizacji dostępne w kilku wariantach, rozmiarach oraz różnym stopniu nasączenia alkoholem

Oprócz swojej podstawowej funkcji wyróżniają je również inne cechy:

  • są kompaktowe i łatwe w użyciu
  • eliminują bakterie, wirusy oraz grzyby 
  • są wielofunkcyjne, nadają się do dezynfekcji wielu powierzchni
gaziki

✅ Wyposażenie gabinetów lekarskich oraz kosmetycznych

Gaziki dostępne w tej kategorii sklepu medycznego online Medintech, dzięki swoim właściwościom znakomicie nadają się do codziennego użytkowania w gabinetach lekarskich, punktach pobrań, studiach tatuażu i piercingu oraz salonach kosmetycznychGaziki do dezynfekcji nasączone alkoholem będą bezbłędnie spełniać swoją funkcję tam, gdzie niezbędne jest oczyszczenie skóry lub powierzchni. 

✅ Przeciwwskazania, czyli kiedy nie stosować gazików do dezynfekcji

Gaziki nasączone alkoholem dostępne w sklepie Medintech ze specjalistycznym zaopatrzeniem medycznym są jednym z najczęściej używanych artykułów medycznych. Jest jednak kilka wyjątkowych sytuacji, w których stosowanie ich jest niewskazane.

Środków do dezynfekcji nasączonych alkoholem nie należy używać, jeśli występuje u użytkownika nadwrażliwość na alkohol izopropylowy. Takie działanie może doprowadzić do podrażnienia skóry oraz wywołania reakcji alergicznych. Nie można ich również stosować po upływie terminu ważności. Należy unikać kontaktu z oczami oraz pamiętać, że gaziki nasączone alkoholem są przeznaczone wyłącznie do użytku zewnętrznego.

✅ Ekonomiczny zakup w opakowaniach zbiorczych

Składając zamówienie w sklepie medycznym online Medintech, możesz skorzystać z opcji zakupu artykułów w opakowaniach zbiorczych. Zamówienia w opakowaniach zbiorczych są tańsze oraz bardziej ekonomiczne. Kupując w ten sposób, zaoszczędzisz środki oraz zaopatrzysz się w niezbędne artykuły medyczne na dłuższy czas. 

Jest to najbardziej rekomendowana opcja zakupu nie tylko dla właścicieli firm i placówek medycznych, ale również dla osób prywatnych i właścicieli gospodarstw domowych.

gaziki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium