Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

✅ Igły tępe, do karpuli i penów w Medintech

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór igieł tępych, motylkowych, z przeznaczeniem do karpuli i penów. Jednorazowe igły znajdują swoje zastosowanie nie tylko w medycynie ogólnej, ale także w medycynie estetycznej, stomatologii, jak i w weterynarii. Igły po połączeniu za strzykawką czy penem używane są do podawania środków śródskórnych, dożylnych, domięśniowych i podskórnych, takich jak środki znieczulające czy leki. Większość igieł posiada ostrą, precyzyjnie ukształtowaną końcówkę, która ułatwia penetrację tkanki, nie powodując przy tym nadmiernych urazów skóry i pęknięć mięśni, nie szarpiąc przy tym brzegów rany. Jednorazowe igły różnego przeznaczenia są uniwersalnym akcesorium medycznym, które pozwala lekarzom, pielęgniarkom i reszcie personelu medycznego podanie pacjentowi płynów, lekarstw, środków znieczulających i innych zalecanych środków, bezpośrednio do układu krwionośnego pacjenta domięśniowo lub dożylnie.

✅ Szeroki wybór igieł

Sklep z artykułami medycznymi i wyposażeniem dla szpitali online Medintech oferuje:

  • igły typu motylek
  • tępe igły
  • igły do penów
  • igły do karpuli

Igły jednorazowe różnego typu, znajdujące się w ofercie naszego sklepu, to modele dedykowane zastosowaniu do zastrzyków, infuzji, iniekcji, podawania leków i pobierania krwi. Akcesoria medyczne znajdujące się w sklepie Medintech to gwarancja niezawodności w sytuacjach, które takiej niezawodności wymagają. Każdy rodzaj igieł można zakupić w wielu różnych rozmiarach, kolorach i ilościach. Przed pakowaniem sprzęty medyczne do wkłuwania są sterylizowane tlenkiem etylenu w odpowiednich warunkach, aby zapewnić ich bezpieczne użytkowanie.

✅ Zalety igły typu motylek

Naszym klientom proponujemy bardzo duży wybór igieł typu motylek w różnych kolorach. W tej kategorii sklepu dostępne są warianty motylków o różnych wielkościach, można więc dostosować zakup do konkretnych potrzeb i własnych preferencji. Wyprodukowano je z medycznej stali nierdzewnej, a końce specjalnie wyprofilowano i naostrzono, aby wkłucie było możliwie szybkie i bezbolesne. W tym wyrobie połączono maksymalną cienkość igły, zachowując przy tym pełną funkcyjność i odpowiednią drożność, co ma duże znaczenie podczas zabiegów pobierania krwi, dożylnego podawania leków czy infuzji. Igły posiadają złącze typu Luer-Lock, gwarantując niezawodność i całkowitą szczelność. Produkt posiada miękkie, ruchome skrzydełka mocujące, przytrzymujące igłę i wężyk na miejscu zapobiegając przed jego wypadnięciem. Igła jest sterylna, wysterylizowana tlenkiem etylenu, w pojedynczym opakowaniu typu blister.

igły do penów

✅ Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie jednorazowe igły dostępne w Medintech spełniają wszelkie niezbędne dyrektywy i normy. Są wykonane w solidny sposób z właściwie dobranych i przebadanych tworzyw oraz posiadają odpowiednie oznaczenia kolorystyczne nakładek, więc można szybko rozpoznać rozmiar konkretnego artykułu. Każda igła została dokładnie wytestowana i sprawdzona pod kątem niezawodności i trwałości, aby zminimalizować ryzyko pęknięcia lub zniekształcenia się igły. W sklepie internetowym z zaopatrzeniem medycznym online znajdą Państwo szeroki wybór praktycznych akcesoriów przeznaczonych do zastrzyków domięśniowych, podskórnych, dożylnych i śródskórnych. W tej kategorii dostępne są różnego rodzaju igły, znajdujące zastosowanie w gabinetach stomatologicznych, weterynaryjnych i szpitalach, spełniające swoje zadanie i przyspieszające pracę personelu.

✅ Precyzyjne przemywanie za pomocą igły

Do przemywania i przepłukiwania kanałów bocznych, kieszonek dziąsłowych, dziąseł i innych zakamarków jamy ustnej służą specjalnie skonstruowane igły.  Wyróżnia je nieostry, zaokrąglony szczyt gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania i niwelujący ryzyko przypadkowego uszkodzenia tkanek. Tępe igły posiadają boczny otwór, przez który wydostaje się ciecz myjąca, dokładnie czyszcząc tkankę i pozbywając się krwi. Odpowiednio dobrana wielkość i położenie bocznego otworu eliminują możliwość przepchnięcia płynu płuczącego poza otwór wierzchołkowy, wymuszają turbulentny przepływ płynu w kanale, zapewniając doskonałe oczyszczenie i rozpraszają wypływający strumień płynu, dzięki czemu zwilżana jest stosunkowo duża powierzchnia, co przyspiesza proces mycia. Dzięki wyjątkowej elastyczności i odporności na wielokrotne zginanie można je dopasować do zakrzywionych kanałów korzeniowych, umożliwiając płukanie kieszonek dziąsłowych znajdujących się nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.

✅ Igła pasująca do każdego pena

Igła insulinowa do pena dispoSULIN służy do wstrzykiwania choremu insuliny podczas zabiegu iniekcji podskórnej. Model dostępny w naszym sklepie internetowym dedykowany jest do stosowania ze wstrzykiwaczami, zwanymi też penami do insuliny. Igła wykonana została z mieszanki polipropylenu, polietylenu oraz stali nierdzewnej. Produkt nie zawiera lateksu ani ftalanów, jest niepirogenny i nietoksyczny, nie wywołuje również reakcji alergicznej. Ostrze igły o potrójnym ścięciu pozwala na łatwe i praktyczne bezbolesne wkłucie, a pokrycie igły smarem silikonowym dodatkowo zmniejsza opór podczas wstrzykiwania. Dzięki cienkim ściankom igły możliwy jest łatwy przepływ leku oraz właściwe tempo strumienia. Wyrób posiada barwioną nasadkę oraz papierową nakładkę ułatwiającą szybkie rozpoznanie rozmiaru igły. Igła ma uniwersalne złącze, co czyni ją kompatybilną z wszystkimi modelami penów.

igły do penów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium