Kup w przeciągu:

13

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

✅ Igły iniekcyjne w Medintech

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór igieł iniekcyjnych używanych ze strzykawkami. Jednorazowe igły iniekcyjne znajdują swoje zastosowanie nie tylko w medycynie ogólnej, ale także w medycynie estetycznej, stomatologii, jak i w innych dziedzinach. Igły ze strzykawkami używane są do podawania środków śródskórnych, dożylnych, domięśniowych i podskórnych, takich jak środki znieczulające czy leki. Większość igieł posiada ostrą, precyzyjnie ukształtowaną końcówkę, która ułatwia penetrację tkanki, nie powodując przy tym nadmiernych urazów skóry i pęknięć mięśni. Strzykawki jednorazowe do iniekcji są uniwersalnym akcesorium medycznym, które pozwala lekarzom, pielęgniarkom i reszcie personelu medycznego podanie pacjentowi  lekarstw i środków znieczulających bezpośrednio do układu krwionośnego lub mięśni pacjenta.

✅ Artykuły iniekcyjne w wielu rozmiarach

Naszym klientom proponujemy bardzo duży wybór igieł iniekcyjnych o różnych długościach i rozmiarach ostrza, można więc dobrać wielkość igły do konkretnych potrzeb. Wyprodukowano je z medycznej stali nierdzewnej, a końce specjalnie wyprofilowano i naostrzono aż w trzech płaszczyznach, aby ostrze było cienkie, a wkłucie możliwie bezbolesne. W naszych wyrobach połączono maksymalną cienkość igły, zachowując przy tym pełną funkcyjność i odpowiednią drożność. Igły posiadają nakładki i osłonki z polipropylenu w różnych kolorach odpowiadających różnych rozmiarom, dzięki czemu szybko można rozpoznać konkretną wielkość. Oferujemy również szeroki wybór modeli igieł iniekcyjnych o odmiennych typach szlifu, dzięki czemu nasze wyroby sprawdzą się przy zabiegach kosmetycznych, chirurgicznych czy wkłuciach, ułatwiając i przyspieszając przebieg operacji.

✅ Bezpieczeństwo przede wszystkim 

Wszystkie jednorazowe igły iniekcyjne dostępne w sklepie z wyposażeniem dla szpitali online Medintech spełniają wszelkie niezbędne dyrektywy i normy. Są wykonane w solidny sposób z właściwie dobranych i przebadanych tworzyw oraz posiadają odpowiednie oznaczenia kolorystyczne nakładek, więc można szybko rozpoznać rozmiar konkretnego artykułu. Materiał, z którego wykonane są ostrza igieł, jak i nakładki nie zawierają substancji mogących wywołać reakcję alergiczną, dlatego są bezpieczne i mogą być bez obaw używane. Każda igła została dokładnie wytestowana i sprawdzona pod kątem niezawodności i trwałości, aby zminimalizować ryzyko pęknięcia lub zniekształcenia się igły. W sklepie internetowym z zaopatrzeniem medycznym online znajdą Państwo szeroki wybór praktycznych akcesoriów przeznaczonych do zastrzyków domięśniowych, podskórnych, dożylnych i śródskórnych.

Igła iniekcyjna dispoFINE rozm. 0,7x30 mm 100 szt. Igła iniekcyjna dispoFINE rozm. 0,7x30 mm 100 szt.
Producent: Zarys
Cena: 5,80 zł (netto: 5,37 zł )
szt.
zobacz więcej
Igła iniekcyjna dispoFINE rozm. 1,8x40 mm 100 szt.  Igła iniekcyjna dispoFINE rozm. 1,8x40 mm 100 szt. 
Producent: Zarys
Cena: 10,80 zł (netto: 10,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Igła iniekcyjna j.u dispoFINE, rozm. 0,45x12 mm (a'100 szt.) Igła iniekcyjna j.u dispoFINE, rozm. 0,45x12 mm (a'100 szt.)
Producent: Zarys
Cena: 5,40 zł (netto: 5,00 zł )
opak.
zobacz więcej
Igła iniekcyjna j.u. dispoFINE, rozm. 0,5x25 mm (a'100 szt.) Igła iniekcyjna j.u. dispoFINE, rozm. 0,5x25 mm (a'100 szt.)
Producent: Zarys
Cena: 5,70 zł (netto: 5,28 zł )
szt.
zobacz więcej
Igła iniekcyjna j.u. dispoFINE, rozm. 0,5x40 mm (a'100 szt.) Igła iniekcyjna j.u. dispoFINE, rozm. 0,5x40 mm (a'100 szt.)
Producent: Zarys
Cena: 5,75 zł (netto: 5,32 zł )
szt.
zobacz więcej
Igła iniekcyjna j.u. dispoFINE, rozm. 1,2x40 mm (a'100 szt.) Igła iniekcyjna j.u. dispoFINE, rozm. 1,2x40 mm (a'100 szt.)
Producent: Zarys
Cena: 6,65 zł (netto: 6,16 zł )
szt.
zobacz więcej
Igła iniekcyjna j.u. KD-FINE rozm 0,5x40mm 25G 100 szt Igła iniekcyjna j.u. KD-FINE rozm 0,5x40mm 25G 100 szt
Producent: KD Medical
Cena: 6,10 zł (netto: 5,65 zł )
szt.
zobacz więcej
Igła iniekcyjna j.u. KD-FINE rozm 0,6x40mm 23G 100 szt Igła iniekcyjna j.u. KD-FINE rozm 0,6x40mm 23G 100 szt
Producent: KD Medical
Cena: 6,10 zł (netto: 5,65 zł )
szt.
zobacz więcej
Igła iniekcyjna j.u. KD-FINE rozm 0,9x40mm 20G 100 szt Igła iniekcyjna j.u. KD-FINE rozm 0,9x40mm 20G 100 szt
Producent: KD Medical
Cena: 6,10 zł (netto: 5,65 zł )
szt.
zobacz więcej
Igły iniekcyjne 0,6 x 30 mm KD-FINE 100 szt Igły iniekcyjne 0,6 x 30 mm KD-FINE 100 szt
Producent: KD Medical
Cena: 6,10 zł (netto: 5,65 zł )
szt.
zobacz więcej
Igły iniekcyjne 0,8x25 mm 21G KD-FINE x100 szt Igły iniekcyjne 0,8x25 mm 21G KD-FINE x100 szt
Producent: KD Medical
Cena: 6,00 zł (netto: 5,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw 100 szt Igły do strzykawki 0,8x50 mm 21G Zestaw 100 szt Igły do strzykawki 0,8x50 mm 21G
Producent: KD Medical
Cena: 15,85 zł (netto: 14,68 zł )
szt.
zobacz więcej

igły inekcyjne

✅ Wybór artykułów iniekcyjnych w Medintech

Sklep z wyposażeniem medycznym online Medintech oferuje:

  • igły iniekcyjne

- dicoFINE

- BD Microlance 3

- KD FINE

Igły iniekcyjne znajdujące się w ofercie naszego sklepu, to modele dedykowane zastosowaniu do zastrzyków dożylnych i domięśniowych. Modele takich firm jak KD FINE czy dicoFINE  to gwarancja niezawodności w sytuacjach, które takiej niezawodności wymagają, każdy rodzaj można zakupić w wielu różnych rozmiarach i grubościach. Przed pakowaniem, igły iniekcyjne są sterylizowane tlenkiem etylenu w odpowiednich warunkach, aby zapewnić bezpieczne ich użytkowanie.

✅ DispoFINE — sterylność i ostrość 

Jednorazowe igły iniekcyjne marki dispoFINE są specjalnie ostrzone aż w trzech płaszczyznach, aby zapewnić maksymalną ostrość, przez co nie będą szarpać brzegów rany i gładko wejdą w ciało. Osłonka i nasadka są wykonane z przebadanego medycznego polipropylenu, dzięki czemu odznaczają się niepirogennością i hipoalergicznością. Powierzchnia igieł dispoFINE pokryta jest silikonem, który zapewnia odpowiedni poślizg, dzięki czemu wkłucie jest znacznie łatwiejsze, a specjalnie wygładzone cienkie ścianki zapewniają właściwe tempo strumienia. Poszczególne elementy wyrobu zostały sklejone klejem przeznaczonym do akcesoriów medycznych. Nasadki igieł dispoFINE są barwione zgodnie z kodem ISO co ułatwia szybkie rozpoznanie rozmiaru igły. Każda igła pakowana jest pojedynczo w osobne, szczelne opakowania i sterylizowana tlenkiem etylenu.

✅ Zalety igieł KD - FINE

Igły iniekcyjne KD-FINE to sprzęt jednorazowego użytku, pakowany w osobne opakowania typu papier-folia, sprzedawany w pakietach po 100 sztuk. Produkty dostępne są w różnych rozmiarach i grubościach, dopasowanych do danego zabiegu. Wyroby marki KD-FINE są nietoksyczne, hipoalergiczne i niepirogenne. Służą do nakłuwania skóry, tkanki mięśniowej i żył w celu wstrzykiwania leków, środków znieczulających, transfuzji krwi lub oddawania krwi. Igły wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, ostrza wysokiej jakości cechują się szczególną ostrością, przez co nakłuwanie jest łatwiejsze i mniej bolesne, a brzegi ran gładkie. Końcówka igły jest typu luer-lock, przez co zawartość strzykawki i igły nie wylewa się na zewnątrz. Każda sztuka wysterylizowana została tlenkiem etylenu, dla zachowania zasad higieny i przeciwdziałania zakażeniom. Igły spełniają normy: ISO 7864, DIN EN ISO 13485 oraz CE 0123.

✅ Igły iniekcyjne BD Microlance 

Igły iniekcyjne do strzykawki BD Microlance to wyrób przeznaczony do iniekcji dożylnych, domięśniowych i podskórnych. Rurka igły wykonana została z gładkiej i wytrzymałej stali nierdzewnej, a osłonka i nasadka z polipropylenu. Nasadki barwione zgodnie z kodem ISO ułatwiające szybkie rozpoznanie rozmiaru igły. Cienkie ścianki zapewniają właściwe tempo strumienia, przyspieszając zabieg i ułatwiając go. Końcówka igły zaostrzona została w trzech płaszczyznach, typ szlifu igły to długo ścięte ostrze standardowe. Powierzchnia rurek pokryta jest środkiem poślizgowym, jakim jest silikon,  poszczególne elementy sklejone zostały żywica epoksydową. Igły nie zawierają lateksu ani ftalanów, są nietoksyczne i niepirogenne. Pakiety pakowane są w pojedyncze opakowania typu folia-papier i sterylizowane tlenkiem etylenu.

igły inekcyjne

Sprawdź co kupują inni!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium