Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!

Laktatory

✅ Co to jest laktator 

Laktator to elektryczne lub ręczne urządzenie składające się z silnika, ssawki i pojemnika na mleko. Ssawka jest przystawiana do piersi i powoduje powstanie podciśnienia, co umożliwia odciągnięcie mleka. Mleko jest następnie przechowywane w pojemniku, który można wymieniać lub wypijać bezpośrednio. Laktatory są często stosowane przez matki, które chcą karmić swoje dziecko mlekiem matki, ale nie mogą być obecne przy każdej karmieniu. Mogą również być pomocne w przypadku trudności z laktacją lub konieczności odciągania mleka w celu uwolnienia piersi.

✅ Dobre laktatory elektryczne — co jest istotne?

Przewagą laktatora elektrycznego nad ręcznym jest wygoda jego użytkowania. Laktator ręczny wymaga utrzymywania podciśnienia, a więc ciągłej pracy rąk. W przypadku modeli zasilanych elektrycznie całą pracę wykonuje za nas silniczek. Stąd dobre laktatory elektryczne są produktem niezwykle pożądanym wśród świeżo upieczonych mam.

 Jaki laktator do szpitala?

Laktator do szpitala musi być maksymalnie wydajny i prezentować maksymalne wartości użytkowe dla każdej matki. Modele przeznaczone do użytku szpitalnego spełniają maksymalne standardy bezpieczeństwa. Często tego typu laktatory można też ze szpitala czasowo wynająć, w celu użytku domowego.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

aparatura

✅ Zalety laktatora

Laktatory dostępne w sklepie internetowym z zaopatrzeniem medycznym Medintech wychodzą naprzeciw matkom, które chcą wygodnie odciągnąć pokarm.

  • umożliwiają karmienie dziecka mlekiem matki, nawet gdy matka jest nieobecna,
  • pomagają uwolnić piersi i zapobiegają nadmiarowi mleka,
  • pozwalają na zgromadzenie zapasów mleka w zamrażarce,
  • umożliwiają innym osobom, takim jak ojciec lub opiekun dziecka, udział w karmieniu dziecka,
  • mogą pomóc w rozwiązaniu trudności z laktacją,
  • umożliwiają kontynuowanie karmienia piersią przez dłuższy czas.

✅ Laktator bezprzewodowy — czym kierować się przy wyborze?

Jeszcze wygodniejszym rozwiązaniem jest laktator bezprzewodowy. Obecnie na rynku znajduje się bardzo wiele urządzeń, które swoją pracę mogą wykonywać bez ciągłego podłączenia do prądu. Występują w wersji zasilanej wymiennymi bateriami lub z akumulatorami. Te drugie uzupełniane są w ten sam sposób, co smartfon czy tablet — poprzez ładowarkę podłączaną do gniazdka, a w mniej sprzyjających okolicznościach — także do powerbanka.

✅ Symbol Medintech — jakość

Priorytetem dla nas jest zapewnienie naszym klientom dostępu do produktów i wyrobów medycznych najwyższej jakości od sprawdzonych producentów, dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe innowacyjne akcesoria, jak i sprawdzone rozwiązania. Każdy z artykułów znajdujących się w asortymencie medycznego sklepu internetowego Medintech został dokładnie sprawdzony i przebadany na wszystkich etapach produkcji, spełniają one wszelkie niezbędne normy i odznaczają się szeregiem atestów. Dzięki tak surowym kryteriom możemy z dumą zagwarantować Państwu całkowite bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych wyrobów i zadowolenie z dokonanego zakupu.

laktator

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium