Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

✅ Szeroki wachlarz zastosowań czepków medycznych 

Czepek ochronny medyczny stanowi kluczowy element zabezpieczenia pracownika służby zdrowia pracującego w placówkach i gabinetach medycznych, fizjoterapeutycznych, salonach kosmetycznych, hospicjach, spa i innych. Jednorazowe czepki to również niezbędna część stroju dla pracowników przetwórstwa spożywczego i gastronomii, w połączeniu z rękawiczkami i maseczką tworząc barierę dla wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów. Włóknina, z której wykonane są czepki to materiał szeroko wykorzystywany w produkcji wyrobów medycznych, takich jak maseczki, fartuchy medyczne czy ochraniacze na buty. Na stronie internetowej sklepu z wyposażeniem dla szpitali i gabinetów Medintech dostępne są różne modele oraz kolory ochronnych czepków, dopasowane do indywidualnych preferencji i potrzeb. 

✅ Czepki dla dzieci i dorosłych

Produktami często wykorzystywanymi w medycynie są jednorazowe czepki ochronne, których sklep internetowy z akcesoriami medycznymi Medintech posiada wyjątkowo szeroki wybór. Jednorazowe czepki przeznaczone są do stosowania przez personel medyczny w sytuacjach, gdzie wymagane jest zachowanie higieny, a także w stanach zagrożenia epidemiologicznego i biologicznego. Czepki ochronne chirurgiczne i medyczne mają właściwości antywirusowe i wyprodukowane są z materiałów przyjaznych dla skóry. Wyposażone zostały w ściągacze, które pozwalają lepiej dopasować się do kształtu głowy użytkownika. Dzięki elastycznym gumkom rozmiar i kształt wyrobu jest uniwersalny i doskonale nadaje się do stosowania zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Chronią przed przedostaniem się drobnoustrojów, jednocześnie nie mając wpływu na komfort pracy i mogą być także stosowane przez osoby narażone na infekcje, choroby lub w innych celach ochronnych. 

✅ Wybór czepków i ochraniaczy na buty w Medintech

Sklep z artykułami medycznymi i wyposażeniem szpitali online Medintech oferuje:

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep internetowy są artykułami specjalnego przeznaczenia medycznego, dopuszczonymi do użytku w medycynie i szpitalach, z których korzystają profesjonaliści. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu przy dystrybucji wyrobów medycznych wybieramy do naszego asortymentu produkty od najlepszych producentów, aby móc zaoferować naszym klientom szeroki wybór akcesoriów medycznych najwyższej jakości. Każdy z naszych wyrobów posiada szereg atestów i został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa na wiele różnych sposobów, gwarantując zadowolenie i komfortowe korzystanie z zakupionych przedmiotów.

czepki i ochraniacze

✅ Ochraniacze na buty gwarancją higieny

Ochraniacze na buty to część ubioru ochronnego wykorzystywanego w medycynie. Znajduje zastosowanie w szpitalach przez medyków i lekarzy oraz przez osoby odwiedzające chorych leżących na oddziałach zamkniętych, gdzie pełny ubiór ochrony jest wymagany. Ochraniacze na buty przydają się również w fabrykach, przemyśle spożywczym i gastronomii. Wyrób przeznaczony jest do ochrony przed wnoszeniem zabrudzeń do pomieszczeń wymagających  zachowania pełnej czystości. Ochraniacze cechują się wysoką wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, takie jak rozdarcia lub pęknięcia. Okrycie na buty jest uniwersalnego rozmiaru, dopasowuje się je gumką wszytą w brzegi. Wyrób wykonany został z polietylenu, jest produktem jednorazowego użytku. 

✅ Symbol Medintech — jakość

Priorytetem dla nas jest zapewnienie naszym klientom dostępu do produktów i wyrobów medycznych najwyższej jakości od sprawdzonych producentów, dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe innowacyjne akcesoria, jak i sprawdzone rozwiązania. Każdy z artykułów znajdujących się w asortymencie medycznego sklepu internetowego Medintech został dokładnie sprawdzony i przebadany na wszystkich etapach produkcji, spełniają one wszelkie niezbędne normy i odznaczają się szeregiem atestów. Dzięki tak surowym kryteriom możemy z dumą zagwarantować Państwu całkowite bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych wyrobów i zadowolenie z dokonanego zakupu.

✅ Opakowania zbiorcze — to się opłaca

Nasze czepki i ochraniacze na buty można zakupić pojedynczo albo w formie praktycznych pakietów zbiorczych. Przy zakupie ilości hurtowych proponujemy możliwość odroczenia płatności nawet o 21 dni, zachęcamy więc do skorzystania z tej opcji i nabycia większych opakowań przy korzystniejszej cenie.

Materiały medyczne jednorazowe, takie jak dostępne w naszej ofercie są wykorzystywane przy różnego rodzaju czynnościach w przychodniach, gabinetach lekarskich i kosmetycznych, szpitalach, domach opieki, a także innych miejscach. Dlatego też warto zaopatrzyć się w duże ilości przydatnych akcesoriów jednorazowych, które starczą na dłuższy czas i będą mogły dłużej nieść pomoc.

czepki i ochraniacze

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium