Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Nerki medyczne i pojemniki histopatologiczne

✅ Co to jest badanie histopatologiczne

Badanie histopatologiczne to badanie mikroskopowe pobranego od pacjenta materiału biologicznego, takiego jak fragmenty tkanek, aby rozpoznać rodzaj choroby i ocenić stopień jej rozwoju. Badanie histopatologiczne ma szczególne zastosowanie przy diagnostyce chorób nowotworowych, przy których wyróżnia się naprawdę wysokim stopniem skuteczności i dużą dokładnością. Dzięki wynikom badania lekarz może podjąć decyzję dotyczącą sposobu leczenia, jego przebiegu i dobrać odpowiednie substancje lecznicze. Badanie to jest zalecane przy podejrzeniu choroby nowotworowej, schorzeń zapalnych, zwyrodnieniowych i podczas oceny postępu leczenia. Tkanki pobrane są w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, w zależności od miejsca, z którego wycinek pochodzi.

✅ Symbol Medintech — jakość

Priorytetem dla nas jest zapewnienie naszym klientom dostępu do produktów i wyrobów medycznych najwyższej jakości od sprawdzonych producentów, dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe innowacyjne akcesoria, jak i sprawdzone rozwiązania. Każdy z artykułów znajdujących się w asortymencie medycznego sklepu internetowego Medintech został dokładnie sprawdzony i przebadany na wszystkich etapach produkcji, spełniają one wszelkie niezbędne normy i odznaczają się szeregiem atestów. Dzięki tak surowym kryteriom możemy z dumą zagwarantować Państwu całkowite bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych wyrobów i zadowolenie z dokonanego zakupu.

✅ Wybór nerek i pojemników w Medintech

Sklep z artykułami medycznymi i wyposażeniem szpitali online Medintech oferuje:

  • polipropylenowe nerki medyczne
  • papierowe nerki medyczne
  • pojemniki histopatologiczne

 Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep internetowy są artykułami specjalnego przeznaczenia medycznego, dopuszczonymi do użytku w medycynie i szpitalach, z których korzystają profesjonaliści. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu przy dystrybucji wyrobów medycznych wybieramy do naszego asortymentu produkty od najlepszych producentów, aby móc zaoferować naszym klientom szeroki wybór akcesoriów medycznych najwyższej jakości. Każdy z naszych wyrobów posiada szereg atestów i został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa na wiele różnych sposobów, gwarantując zadowolenie i komfortowe korzystanie z zakupionych przedmiotów.

nerki

✅ Pojemniki na próbki histopatologiczne gwarancją dokładnej diagnozy

Próbkę tkanek po biopsji do badania histopatologicznego należy dostarczyć do laboratorium w specjalnie do tego przeznaczonym pojemniczku. W ofercie sklepu internetowego z artykułami medycznymi i wyposażeniem szpitalnym Medintech znajdą państwo takie słoiczki, przeznaczone do przenoszenia pobranego wycinka. Pojemniki na próbki histopatologiczne znajdują zastosowanie podczas bezpiecznego przechowywania i transportowania próbki. Wyposażone zostały w białą zakręcaną zakrętkę, która wyróżnia się wyjątkową szczelnością i po dokładnym zakręceniu nie ma możliwości przypadkowego otworzenia się pojemnika. Wyrób jest jednorazowy, nie został wysterylizowany, a jego pojemność wynosi 15 ml.

✅ Użyteczność nerki medycznej przy zabiegach

Nerka medyczna służy do podtrzymywania materiałów opatrunkowych jednorazowego użytku oraz narzędzi chirurgicznych podczas zabiegu czy operacji. Nadaje się również do wyrzucenia do niej zużytych wacików, strzykawek i innych odpadów medycznych. Produkt znajdzie zastosowanie w medycynie, kosmetyce czy warunkach domowych. Miski mają anatomiczny kształt nerki o długości około 23 cm. Oferujemy dwa rodzaje nerek, papierowe i polipropylenowe. Te wykonane z masy papierowej zapewniają nieprzemakalność przez kilka godzin, co pozwala na składowanie zużytych produktów w czasie zabiegu. Miska z tworzywa sztucznego wykonana została z wysokiej jakości materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne.

✅ Opakowania zbiorcze — to się opłaca

Nasze nerki i pojemniki histopatologiczne można zakupić pojedynczo albo w formie praktycznych pakietów zbiorczych. Przy zakupie ilości hurtowych proponujemy możliwość odroczenia płatności nawet o 21 dni, zachęcamy więc do skorzystania z tej opcji i nabycia większych opakowań przy korzystniejszej cenie.

Materiały medyczne jednorazowe, takie jak dostępne w naszej ofercie są wykorzystywane przy różnego rodzaju czynnościach w przychodniach, gabinetach lekarskich i kosmetycznych, szpitalach, domach opieki, a także innych miejscach. Dlatego też warto zaopatrzyć się w duże ilości przydatnych akcesoriów jednorazowych, które starczą na dłuższy czas i będą mogły dłużej nieść pomoc.

nerki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium