Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

✅ Dopasowanie oprzyrządowania w trosce o pacjenta

W naszej ofercie znajdą Państwo przyrządy do trapii infuzyjnej również tej wykonywanej płynami światłoczułymi, różnych marek, aby móc dobrać aparat do własnych preferencji. Produkty różnią się wielkością, długościami drenu, typami zamknięć, kolorem i innymi elementami, mającymi znaczenie w wygodnym użytkowaniu produktu. Jedno jednak łączy wszystkie nasze przyrządy — najwyższa jakość i trwałość wykonania. Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących niezawodność i sprawdzone rozwiązania podane w nowoczesnej formie. Dzięki temu połączeniu jesteśmy w stanie zagwarantować zadowolenie i satysfakcję z zakupu produktów z naszej oferty.

✅ Wybór oprzyrządowania w Medintech

Sklep z artykułami medycznymi online Medintech oferuje:

Każdy z oferowanych przez nasz sklep przyrządów jest specjalistycznym produktem przeznaczenia medycznego, dopuszczonym do użytku w szpitalach i gabinetach lekarskich. Wszystkie wyroby zostały dokładnie przebadane, spełniają wszelkie niezbędne normy i posiadają szereg atestów. Zapraszamy również do zapoznania się z bogatą ofertą strzykawek i igieł dostępnych w naszym internetowym sklepie medycznym Medintech.

✅ Sprawdzone przyrządy do terapii infuzyjnej

W naszej ofercie znajduje się pełna gama przyrządów do przeprowadzania terapii infuzyjnej takich marek jak easyFlow, Baroset czy INFU-MED.  Aparaty są typu IS, jednorazowego użytku, po zużyciu należy je wyrzucić. Dreny aparatów są normalizowane i ich długość wynosi około 150 cm. Pojemność komory kroplowej to 20 kropel (1 kropla - 1 ml), a filtr płynu zatrzymuje drobiny o wielkości już powyżej 15 µm. Każdy przyrząd wyposażony został w sterylną dwukomorową igłę biorczą ze specjalną osłonką i kolec służący do dokładnego opróżniania butelek i zbiorników. Jeśli długość drenu nie jest wystarczająca, oferujemy dodatkowo przedłużacz do linii infuzyjnej o długości 150 cm, dzięki czemu dren osiąga długość aż 3 metrów, co jest wystarczające w większości przypadków.

oprzyrządowanie

✅ Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie przyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych dostępne w sklepie z wyposażeniem dla szpitali online Medintech spełniają wszelkie niezbędne dyrektywy i normy. Są wykonane w solidny sposób z właściwie dobranych i przebadanych tworzyw, połączonych za pomocą złączek i specjalnego kleju do klejenia produktów medycznych. Materiał, z którego wykonane są dreny, cylindry i igły nie zawiera substancji mogących wywołać reakcję alergiczną, dlatego są bezpieczne i mogą być bez obaw używane podczas przeprowadzania terapii infuzyjnej. Każdy przyrząd dostępny w tej kategorii został dokładnie wytestowany i sprawdzony pod kątem niezawodności i trwałości, aby zminimalizować ryzyko pęknięcia, rozszczelnienia lub zniekształcenia się wyrobu. W sklepie internetowym z zaopatrzeniem medycznym online znajdą Państwo szeroki wybór przyrządów do infuzji, żeli lubrykacyjnych i przedłużaczy stosowanych podczas terapii infuzją, która pomaga chorym na chorobę Parkinsona.

✅ Lubrykanty dla komfortu

Sklep medyczny Medintech posiada w ofercie również żele lubrykacyjne Lubragel w dawkach 6 ml lub 11 ml. Służy on do lubrykacji podczas zabiegów doodbytniczych, dopochwowych i do cewnikowania. Żele zawierają lidokainę, która działa znieczulająco, uprzyjemniając zabieg i zapewniając odpowiedni poślizg podczas wprowadzania cewki. Lubragel znajduje się w specjalnych strzykawkach, które ułatwiają dokładne dozowanie w miejscu zabiegu. W zależności od konkretnego zabiegu zużywa się pełną strzykawkę żelu lub tylko jego część. Po użyciu nawet przy niewykorzystaniu całego leku, strzykawkę należy wyrzucić dla zachowania higieny. Każda dawka zapakowana została w sterylne opakowanie typu papier-folia.

✅ Opakowania zbiorcze — to się opłaca

Nasze produkty będące częścią aparatury medycznej można zakupić pojedynczo albo w formie praktycznych pakietów zbiorczych. Przy zakupie ilości hurtowych proponujemy możliwość odroczenia płatności nawet o 21 dni, zachęcamy więc do skorzystania z tej opcji i nabycia większych opakowań.

Materiały medyczne jednorazowe dostępne w naszej ofercie są wykorzystywane przy różnego rodzaju czynnościach w przychodniach, gabinetach lekarskich i kosmetycznych, szpitalach, domach opieki, a także innych miejscach. Dlatego też warto zaopatrzyć się w duże ilości przydatnych akcesoriów jednorazowych, które starczą na dłuższy czas.

oprzyrządowanie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium