Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

✅ Materiały higieniczne jednorazowego użytku

Chłonne podkłady medyczne na łóżko umożliwiają ochronę foteli, łóżek, wózków inwalidzkich, leżanek i wielu innych przed zanieczyszczeniem, zniszczeniem czy zalaniem. Dzięki nieprzemakalnym materiałom, z których zrobione są podkłady medyczne na łóżko, takie jak folia PCV, dzianina poliestrowo-poliuretanowa nie ma możliwości zamoczenia materaca czy pościeli. Dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach, w wersji z gumką lub bez pomagając utrzymać sterylność i czystość na stanowisku pracy oraz pomóc w higienicznym przeprowadzeniu zabiegu. Wszystkie wyroby papierowe, bawełniane oraz włókninowe dostępne w naszym sklepie internetowym są jednorazowe, po użyciu powinny zostać zutylizowane dla zachowania podstaw higieny i zapobiegania rozprzestrzenianiu się bakterii.

✅ Zastosowanie podkładów chłonnych

Podkłady medyczne to nieprzemakalne artykuły wykorzystywane w medycynie, niezbędne do zachowania odpowiedniej higieny osób starszych, osób z nietrzymaniem moczu, niepełnosprawnych, chorych, niemowląt i osób leżących. Podkłady chłonne przydają się także podczas przewijania małych dzieci, chroniąc nie tylko materac, ale także pościel przed trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami. Produkty te są wykonane z 3 funkcyjnych warstw, pierwsza to czysta bawełna albo specjalna włóknina, druga to chłonna celuloza, z zewnętrzna wykonana jest z materiału nieprzemakalnego np. folii antypoślizgowej, silikonu lub plastiku. Pokłady są wyjątkowo chłonne, ale jednocześnie nie przepuszczają wilgoci na drugą stronę wyrobu nawet po mocnym zmoczeniu, skutecznie chroniąc powierzchnie i zapewniając odpowiednią higienę.

✅ Wybór artykułów higienicznych w Medintech

Sklep z artykułami medycznymi online Medintech oferuje:

  • podkłady chłonne:

- STERI DRY

- BetaTEX

Każdy z oferowanych przez nasz sklep podkładów chłonnych jest specjalistycznym produktem przeznaczenia medycznego, dopuszczonym do użytku w szpitalach i gabinetach lekarskich. Chronią one skutecznie wyposażenie sali przed zniszczeniem, zabrudzeniem i szybkim zużyciem. Wszystkie wyroby zostały dokładnie przebadane, spełniają wszelkie niezbędne normy i posiadają szereg atestów. Zapraszamy również do zapoznania się z bogatą ofertą strzykawek i igieł dostępnych w naszym internetowym sklepie medycznym Medintech.

Podkład chłonny, niejałowy, 60x40, x 25 szt. Podkład chłonny, niejałowy, 60x40, x 25 szt.
Producent: Uromed
Cena:

17,50 zł

Cena netto: 16,20 zł

szt.
zobacz więcej
Podkład chłonny, niejałowy, 60x60, x 25 szt. Podkład chłonny, niejałowy, 60x60, x 25 szt.
Producent: Uromed
Cena:

20,50 zł

Cena netto: 18,98 zł

szt.
zobacz więcej
Podkład chłonny, niejałowy, 60x90, x 25 szt. Podkład chłonny, niejałowy, 60x90, x 25 szt.
Producent: Uromed
Cena:

26,90 zł

Cena netto: 24,91 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x40 Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x40
Producent: Uromed
Cena:

68,00 zł

Cena netto: 62,96 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x60 Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x60
Producent: Uromed
Cena:

82,00 zł

Cena netto: 75,93 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x90 Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x90
Producent: Uromed
Cena:

110,00 zł

Cena netto: 89,43 zł

szt.
zobacz więcej
Podkład chłonny, niejałowy BETAtex, 60x90cm (a'25 szt.) Podkład chłonny, niejałowy BETAtex, 60x90cm (a'25 szt.)
Producent: Zarys
Cena:

29,00 zł

Cena netto: 26,85 zł

szt.
zobacz więcej

podkłady

✅ Rodzaje podkładów medycznych

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę chłonnych podkładów medycznych wykorzystywanych w szpitalach, salonach kosmetycznych, gabinetach dentystycznych i weterynaryjnych czy w domach opieki, dlatego bez względu na przeznaczenie zakupu z pewnością znajdą tu Państwo wszystko, czego trzeba. Wśród oferowanych produktów mamy między innymi podkłady medyczne na łóżko w wersji o wyższej oddychalności, ze specjalnymi perforacjami zmniejszającymi ryzyko pojawienia się odleżyn. Występują one też jednak w wariantach wodoodpornych — ze specjalną, zabezpieczającą przed przemakaniem warstwą folii. Każdy z oferowanych podkładów występuje w wielu różnych rozmiarach, kolorach, z gumką czy bez, aby Państwo mogli dobrać produkt idealnie wpasowujący się w indywidualne potrzeby i wymagania.

✅ Chłonność i najwyższa jakość

Podkład chłonny to jednorazowy, niesterylny i nieinwazyjny wyrób medycznym. Polecane są jako ochrona przed wilgocią lub zanieczyszczeniem u osób z nietrzymaniem moczu, u osób częściowo lub trwale unieruchomionych, u kobiet rodzących oraz przy zmianie pieluszek u dorosłych i dzieci. Wkładki chłonne są przeznaczone do ochrony pacjentów, mebli, urządzeń, w tym łóżek, materacy i pościeli, do wchłaniania lekkich i średnich płynów ustrojowych spowodowanych przez nietrzymanie moczu, podczas zabiegów medycznych, opiekuńczych, pielęgnacyjnych lub karmienia. Górna część wyściółki wykonana jest z włókniny polipropylenowej 8 g / m2, która odprowadza płyn do części wewnętrznej. Warstwa środkowa to lekki do umiarkowanego pochłaniacz płynów ustrojowych wykonany z pulpy celulozowej. Z kolei spodnia powierzchnia wykonana jest z wytrzymałej warstwy folii polietylenowej 10 g / m2, która zapobiega przeciekaniu i przesuwaniu podkładu.

Podkład medyczny w arkuszach

Oferujemy podkłady chłonne w gotowych arkuszach o konkretnych wymiarach — kwadratowe czy prostokątne. Proponujemy nie tylko nakładki na łóżka i kozetki, ale także mniejsze, pasujące doskonale na zagłówki i mniejsze powierzchnie. Nasze wyroby nie tylko świetnie spiszą się w celu zagwarantowania najwyższego poziomu higieny podczas czynności stomatologicznych czy zabiegów kosmetycznych, ale i pozwolą zadbać o sam fotel. Zagłówek znacznie wolniej zacznie się niszczyć i nosić ślady użytkowania, gdy będzie w ten sposób zabezpieczony. Podkłady chłonne dostępne są w pakietach po 25, 50, 75 lub 100 sztuk jednego rozmiaru, zapakowane zostały w foliową torbę, produkt nie jest sterylny.

✅ Opakowania zbiorcze — to się opłaca

Nasze produkty pomagające w zachowaniu czystości i higieny, takie jak chłonne podkłady można zakupić pojedynczo albo w formie praktycznych pakietów zbiorczych. Przy zakupie ilości hurtowych proponujemy możliwość odroczenia płatności nawet o 21 dni, zachęcamy więc do skorzystania z tej opcji i nabycia większych opakowań.

Materiały medyczne jednorazowe dostępne w naszej ofercie są wykorzystywane przy różnego rodzaju czynnościach w przychodniach, gabinetach lekarskich i kosmetycznych, szpitalach, domach opieki, a także innych miejscach. Dlatego też warto zaopatrzyć się w duże ilości przydatnych akcesoriów jednorazowych, które starczą na dłuższy czas.

podkłady

Sprawdź co kupują inni!
Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x60
Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x60

82,00 zł

75,93 zł

szt.
Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x40
Zestaw 4 x 25 szt. podkład chłonny, niejałowy, 60x40

68,00 zł

62,96 zł

szt.
Podkład chłonny, niejałowy, 60x60, x 25 szt.
Podkład chłonny, niejałowy, 60x60, x 25 szt.

20,50 zł

18,98 zł

szt.
Podkład chłonny, niejałowy, 60x40, x 25 szt.
Podkład chłonny, niejałowy, 60x40, x 25 szt.

17,50 zł

16,20 zł

szt.
Podkład chłonny, niejałowy, 60x90, x 25 szt.
Podkład chłonny, niejałowy, 60x90, x 25 szt.

26,90 zł

24,91 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium