Kup w przeciągu:

13

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!
Opcje przeglądania

✅ Materiały higieniczne jednorazowego użytku

Podkłady jednorazowego użytku umożliwiają ochronę foteli, łóżek, wózków inwalidzkich, leżanek i wielu innych przed zanieczyszczeniem, zniszczeniem czy zalaniem. Dzięki nieprzemakalnym materiałom, z których zrobione są podkłady medyczne na łóżko, takie jak folia PCV, dzianina poliestrowo-poliuretanowa nie ma możliwości zamoczenia materaca czy pościeli. Dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach, w wersji z gumką lub bez. Pomagają utrzymać sterylność i czystość na stanowisku pracy oraz pomóc w higienicznym przeprowadzeniu zabiegu. Wszystkie wyroby papierowe, bawełniane oraz włókninowe dostępne w naszym sklepie internetowym są jednorazowe, po użyciu powinny zostać zutylizowane dla zachowania podstaw higieny i zapobiegania rozprzestrzenianiu się bakterii. 

✅ Zastosowanie podkładów jednorazowych

Podkłady medyczne to nieprzemakalne artykuły medyczne wykorzystywane w medycynie, niezbędne do zachowania odpowiedniej higieny osób starszych, osób z nietrzymaniem moczu, niepełnosprawnych, chorych, niemowląt i osób leżących. Podkłady jednorazowe przydają się także podczas przewijania małych dzieci, chroniąc nie tylko materac, ale także pościel przed trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami. Produkty te są wykonane z 2 funkcyjnych warstw chłonnej bibuły, połączonej specjalnymi perforacjami lub pojedynczej warstwy wzmocnionej wodoodporną folią. Pokłady nie przepuszczają wilgoci na drugą stronę wyrobu nawet po mocnym zmoczeniu, skutecznie chroniąc powierzchnie i zapewniając odpowiednią higienę, a jednocześnie odznaczają się dobrą chłonnością.

✅ Rodzaje podkładów medycznych 

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę podkładów medycznych jednorazowego użytku, wykorzystywanych w szpitalach, salonach kosmetycznych, gabinetach dentystycznych i weterynaryjnych czy w domach opieki, dlatego bez względu na przeznaczenie zakupu z pewnością znajdą tu Państwo wszystko, czego trzeba. Wśród oferowanych produktów mamy między innymi podkłady medyczne na łóżko masażysty, chroniący stół do masażu przed zniszczeniem i zapoceniem, zachowując podstawowe zasady higieny. Proponujemy również podkłady do przewijania dzieci z warstwą chłonną i zabawnym nadrukiem w misie. Oferowane podkłady występują w wielu różnych rozmiarach, kolorach i wariantach, aby Państwo mogli dobrać produkt idealnie wpasowujący się w indywidualne potrzeby i wymagania.

podkłady

✅ Wybór jednorazowych podkładów w Medintech

Sklep z artykułami medycznymi online Medintech oferuje:

  • podkłady jednorazowe w rolce
  • podkłady medyczne do przewijania dzieci
  • podkłady w rolce z wycięciem na twarz

Każdy z oferowanych przez nasz sklep podkładów i nakładek jest specjalistycznym produktem przeznaczenia medycznego, dopuszczonym do użytku w szpitalach i gabinetach lekarskich. Chronią one skutecznie wyposażenie pokoju przed zniszczeniem, zabrudzeniem i szybkim zużyciem. Wszystkie wyroby zostały dokładnie przebadane, spełniają wszelkie niezbędne normy i posiadają szereg atestów. Zapraszamy również do zapoznania się z bogatą ofertą strzykawek i igieł dostępnych w naszym internetowym sklepie medycznym Medintech.

✅ Chłonność i najwyższa jakość

Podkład to jednorazowy, niesterylny i nieinwazyjny wyrób medycznym. Polecane są jako ochrona przed wilgocią lub zanieczyszczeniem u osób z nietrzymaniem moczu, u osób częściowo lub trwale unieruchomionych oraz przy zmianie pieluszek u dorosłych i dzieci. Wkładki wodoodporne są przeznaczone do ochrony pacjentów, mebli, urządzeń, w tym łóżek, materacy i pościeli, do zatrzymywania lekkich i średnich płynów ustrojowych spowodowanych przez nietrzymanie moczu podczas zabiegów medycznych, opiekuńczych, pielęgnacyjnych lub karmienia. Podkłady medyczne składają się z mieszanki bawełny, folii, włókniny i bibuły w różnych proporcjach, tworząc specjalny materiał o wyjątkowych właściwościach.

✅ Podkład medyczny w arkuszach

Oferujemy podkłady jednorazowe do przewijania w gotowych arkuszach o konkretnych wymiarach oraz prześcieradła jednorazowe i wkładki z wycięciem na twarz w postaci rolek. Nasze wyroby nie tylko świetnie spiszą się w celu zagwarantowania najwyższego poziomu higieny podczas czynności stomatologicznych czy zabiegów kosmetycznych, ale i  pozwolą zadbać o sam fotel. Sprzęty medyczne, takie jak stoły, łóżka i fotele znacznie później zaczną się niszczyć i nosić ślady użytkowania, gdy będą w ten sposób zabezpieczone. Podkłady jednorazowe dostępne są w pakietach po 20, 50 lub 80 sztuk zależnie od wybranego wariantu, zapakowane one zostały w foliowe opakowania, chroniące przed zanieczyszczeniami podczas transportu, produkty nie są sterylny.

✅ Opakowania zbiorcze — to się opłaca

Nasze produkty pomagające w zachowaniu czystości i higieny, takie jak jednorazowe podkłady można zakupić pojedynczo albo w formie praktycznych pakietów zbiorczych. Przy zakupie ilości hurtowych proponujemy możliwość odroczenia płatności nawet o 21 dni, zachęcamy więc do skorzystania z tej opcji i nabycia większych opakowań.

Materiały medyczne jednorazowe dostępne w naszej ofercie są wykorzystywane przy różnego rodzaju czynnościach w przychodniach, gabinetach lekarskich i kosmetycznych, szpitalach, domach opieki, a także innych miejscach. Dlatego też warto zaopatrzyć się w duże ilości przydatnych akcesoriów jednorazowych, które starczą na dłuższy czas.

podkłady

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium