Kup w przeciągu:

13

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!

✅ Kubki i kubeczki do napojów

Kubki jednorazowe dzielimy na papierowe i plastikowe. Kubki wykonane z plastiku są wygodne, odporne na pęknięcia i stłuczenia, cechuje je estetyczny wygląd, co sprawia, że są chętnie wybierane do placówek medycznych, przychodni, placówek oświaty, sklepów, ale także na imprezy i inne wydarzenia. Dodatkowym atutem kubków plastikowych jest to, iż są stosunkowo tanie i lekkie, przez co zmniejszają się koszty, które trzeba ponieść w czasie transportu produktu. Stanowią doskonałą alternatywę dla szklanek, które trzeba myć i dezynfekować po każdym skorzystaniu, wersję plastikową wystarczy wyrzucić do odpowiedniego kosza. Kubki, dostępne w naszym sklepie internetowym, są w pełni zdatne do recyklingu. Zachęcamy do nabycia obu wariantów produktu na stronie internetowej sklepu z wyposażeniem medycznym Medintech.

✅ Kubki plastikowe — tanie i praktyczne

Kubki plastikowe kolorowe, białe i przezroczyste zebrane zostały w duże opakowania, aby zapewnić pacjentom dostęp do wody pitnej bez konieczności ich ciągłego uzupełniania. Zaletą wyrobów jednorazowych jest to, że nie trzeba dbać o odpowiednie przygotowanie szklanek wykonanych na przykład ze szkła czy ceramiki. Dodatkową zaletą naszych produktów jest brak ryzyka, że naczynie się stłucze, a pacjent porani odłamkami. Sprawdzą się one na przykład w gabinetach dentystycznych, do przepłukania jamy ustnej po zakończonym zabiegu. Kubki plastikowe w różnych barwach i rozmiarach znajdą także zastosowanie w szpitalach i ośrodkach zdrowia, podczas podawania pacjentom codziennej porcji lekarstw. W większych kubkach plastikowych można wygodnie wymieszać lek z napojem lub podać do picia wodę ułatwiającą przełykanie tabletek.

✅ Wybór kubków, pojemników i nerek w Medintech

Sklep z artykułami medycznymi i wyposażeniem szpitali online Medintech oferuje:

  • plastikowe kubki do napojów
  • papierowe kubki do napojów
  • pojemniki na mocz
  • pojemniki na kał
  • pojemniki na odpady medyczne
  • worki na odpady medyczne
  • nerki medyczne papierowe
  • nerki medyczne polipropylenowe

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep internetowy są artykułami specjalnego przeznaczenia medycznego, dopuszczonymi do użytku w medycynie i szpitalach, z których korzystają profesjonaliści. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu przy dystrybucji wyrobów medycznych wybieramy do naszego asortymentu produkty od najlepszych producentów, aby móc zaoferować naszym klientom szeroki wybór akcesoriów medycznych najwyższej jakości. Każdy z naszych wyrobów posiada szereg atestów i został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa na wiele różnych sposobów, gwarantując zadowolenie i komfortowe korzystanie z zakupionych przedmiotów.

Kubek do moczu, niesterylny, poj. 125ml (50 szt.) Kubek do moczu, niesterylny, poj. 125ml (50 szt.)
Producent: Promet-Plast
Cena: 19,00 zł (netto: 17,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Kubek do moczu, niesterylny, poj. 125ml, 200 szt. Kubek do moczu, niesterylny, poj. 125ml, 200 szt.
Producent: Promet-Plast
Cena: 75,00 zł (netto: 69,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Kubek do moczu. sterylny. poj. 100ml. żółte wieczko (a'1 szt.) Kubek do moczu. sterylny. poj. 100ml. żółte wieczko (a'1 szt.)
Producent: Bene
Cena: 1,00 zł (netto: 0,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Kubek papierowy kraft, poj. 180 ml, kolor brązowy (a'100 szt.) Kubek papierowy kraft, poj. 180 ml, kolor brązowy (a'100 szt.)
Producent: Kram
Cena: 17,20 zł (netto: 13,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Kubek papierowy, poj. 100 ml, kolor biały (a'100 szt.) Kubek papierowy, poj. 100 ml, kolor biały (a'100 szt.)
Producent: Kram
Cena: 12,50 zł (netto: 10,16 zł )
szt.
zobacz więcej
Kubek papierowy. poj. 180 ml. kolor biały (a'100 szt.) Kubek papierowy. poj. 180 ml. kolor biały (a'100 szt.)
Producent: Kram
Cena: 16,65 zł (netto: 13,54 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne igły czerwony 0,2l x1 szt Pojemnik na odpady medyczne igły czerwony 0,2l x1 szt
Producent: Plaspol
Cena: 3,10 zł (netto: 2,52 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne MedPlast 20L 1 szt Pojemnik na odpady medyczne MedPlast 20L 1 szt
Producent: MedPlast
Cena: 15,75 zł (netto: 12,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Worek sanitarny na odpady medyczne/szpitalne, czerwony, 120L Worek sanitarny na odpady medyczne/szpitalne, czerwony, 120L
Producent: SIS
Cena: 12,35 zł (netto: 10,04 zł )
opak.
zobacz więcej
Zarys pojemnik na odpady medyczne 0,7l x1 szt Zarys pojemnik na odpady medyczne 0,7l x1 szt
Producent: Zarys
Cena: 1,70 zł (netto: 1,38 zł )
szt.
zobacz więcej
Zarys Pojemnik na odpady medyczne czerwony 1l x1 szt Zarys Pojemnik na odpady medyczne czerwony 1l x1 szt
Producent: Zarys
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw 10 szt Kubek do moczu niesterylny 125ml Zestaw 10 szt Kubek do moczu niesterylny 125ml
Producent: Promet-Plast
Cena: 3,50 zł (netto: 3,24 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość

pojemniki

✅ Kubki papierowe, czyli jestem EKO

Kubki papierowe stanowią bardziej ekologiczną alternatywę dla kubków plastikowych, spełniając taką samą funkcję, ale zarazem nie przyczyniają się do zaśmiecania środowiska zbędnym plastikiem. Znajdują swoje zastosowanie w poczekalniach gabinetów lekarskich przy dystrybutorach z wodą czy automatach z gorącymi napojami. Kubki papierowe gwarantują każdemu z oczekujących pacjentów możliwość nawodnienia organizmu w bezpieczny sposób. Sprawdzą się także w szpitalach, przy podawaniu leków, jak również w gabinetach stomatologicznych, służąc do przepłukania ust w trakcie zabiegów oraz po ich zakończeniu. Kubki jednorazowe to rozwiązanie w pełni bezpieczne, poprzez przystosowanie wyrobu do kontaktu z żywnością. Zarówno kubki plastikowe, jak i kubki papierowe można zakupić w naszym sklepie Medintech.

✅ Szczelne pojemniki na mocz

Kubki do moczu z zielonym wieczkiem to wyroby przeznaczenia medycznego, służące do zbierania moczu przeznaczonego na badania ogólne. Badanie moczu w ogólnym zakresie to jedno z najbardziej podstawowych i popularnych badań diagnostycznych zlecanych przez lekarzy. Pozwala określić, w jakim stanie są między innymi nerki, drogi moczowe oraz zdiagnozować wiele chorób. By zebrać i przewieźć próbkę moczu do laboratorium, potrzebny jest specjalny kubek na mocz. Wyrób nie jest sterylny, ale nie ma obaw o to, że wynik wyjdzie błędny, ponieważ brak sterylności pojemnika nie ma w tym przypadku znaczenia. Kubek jest wykonany z tworzywa sztucznego, które nie zanieczyszcza i nie wchodzi w reakcję z badaną próbką, a jest zarazem odporne na zniszczenia i pęknięcia. Pojemniczek posiada charakterystyczną zieloną nakrętkę, a po dokładnym zakręceniu nie ma możliwości, że pojemnik otworzy się, a zawartość rozleje.

✅ Pojemniki na kał z łopatką — dla higieny i wygody

Pojemnik na kał to sterylny lub niesterylny wyrób przeznaczenia medycznego, służący do pobierania próbek kału w celu dostarczenia ich do badań laboratoryjnych. Wyroby posiadają specjalną łopatkę umieszczoną w korku, która pomaga w pobraniu kału i umieszczeniu go w pojemniku. Wciskany korek w kolorze czerwonym lub żółtym zapewnia wygodę i higienę w czasie transportu próbki, zapobiegając wylaniu zawartości. Dzięki wyjątkowej szczelności nie pozwala on na wydostawanie się nieprzyjemnego zapachu. Kubek jest wykonany z tworzywa sztucznego, które nie zanieczyszcza i nie wchodzi w reakcję z badaną próbką, a jest zarazem odporne na zniszczenia i pęknięcia. Przezroczysty kolor pojemnika pozwala na obserwację konsystencji i koloru zawartości. Nasze wyroby dostępne są w dwóch wariantach rozmiarowych 18 ml i 20 ml oraz dwóch sterylnościach — sterylne lub nie.

✅ Wiadra na odpady medyczne jako pomoc w zachowaniu higieny

Pojemniki na odpady medyczne stanowią niezbędne wyposażenie gabinetów medycznych, lecznic, uzdrowisk, szpitali oraz wszystkich innych miejsc, w których powstają odpady medyczne. Wiaderka na odpadki medyczne wykonane są z grubego, mocnego plastiku (polipropylenu), dzięki czemu zawartość jest odpowiednio chroniona. Jest to pojemnik typu wiadro, ze szczelną pokrywką i zamykanym otworem do wrzucania odpadów.  Oferujemy pojemniki na odpady medyczne w różnych rozmiarach, o pojemności 3.5 l, 5 l, 10 l i 20 litrów, dlatego każdy klient może dobrać produkt idealnie wpasowujący się w indywidualne potrzeby i preferencje. Pojemnik jest jednorazowy, po wypełnieniu zamyka się go szczelnie pokrywką i oddaje do utylizacji. Pojemniki są barwione na jaskrawy czerwony kolor, aby swoim kolorem ostrzegać przed możliwie toksyczną i niebezpieczną zawartością. Dodatkowo na wiadrze naklejona jest naklejka z informacją o znajdującym się wewnątrz materiale zakaźnym i tabelą do wypełnienia przez użytkownika. 

pojemniki

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium