Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!
Opcje przeglądania

✅ Badanie moczu i kału pomaga w diagnostyce

Badania laboratoryjne moczu i kału to jedne z najprostszych i najczęściej zlecanych przez lekarzy badań diagnostycznych. Dzięki ich wynikom można zdiagnozować wiele chorób i nieprawidłowości, w tym problemy z układem pokarmowym, moczowym czy krwionośnym. Analiza pobranego materiału biologicznego przeprowadzana jest zazwyczaj w specjalistycznych laboratoriach zajmujących się diagnostyką i mikrobiologią. Próbki kału i moczu należy własnoręcznie zanieść do placówek badawczych w specjalnych kubeczkach opisanych imieniem, nazwiskiem i datą pobrania materiału. Takie pojemniki na próbki laboratoryjne w różnych rozmiarach oraz rodzajach sterylności znajdą Państwo w sklepie internetowym z akcesoriami medycznymi Medintech.

✅ Symbol Medintech — jakość

Priorytetem dla nas jest zapewnienie naszym klientom dostępu do produktów i wyrobów medycznych najwyższej jakości od sprawdzonych producentów, dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe innowacyjne akcesoria, jak i sprawdzone rozwiązania. Każdy z artykułów znajdujących się w asortymencie medycznego sklepu internetowego Medintech został dokładnie sprawdzony i przebadany na wszystkich etapach produkcji, spełniają one wszelkie niezbędne normy i odznaczają się szeregiem atestów. Dzięki tak surowym kryteriom możemy z dumą zagwarantować Państwu całkowite bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych wyrobów i zadowolenie z dokonanego zakupu.

✅ Wybór kubków w Medintech

Sklep z artykułami medycznymi i wyposażeniem szpitali online Medintech oferuje:

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep internetowy są artykułami specjalnego przeznaczenia medycznego, dopuszczonymi do użytku w medycynie i szpitalach, z których korzystają profesjonaliści. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu przy dystrybucji wyrobów medycznych wybieramy do naszego asortymentu produkty od najlepszych producentów, aby móc zaoferować naszym klientom szeroki wybór akcesoriów medycznych najwyższej jakości. Każdy z naszych wyrobów posiada szereg atestów i został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa na wiele różnych sposobów, gwarantując zadowolenie i komfortowe korzystanie z zakupionych przedmiotów.

Kubek do moczu, niesterylny, 125ml, zielone wieczko, 1 szt. Kubek do moczu, niesterylny, 125ml, zielone wieczko, 1 szt.
Producent: Promet-Plast
Cena:

0,60 zł

Cena netto: 0,56 zł

zobacz więcej
Kubek do moczu, niesterylny, poj. 100ml, żółte wieczko (a'1 szt.) Kubek do moczu, niesterylny, poj. 100ml, żółte wieczko (a'1 szt.)
Producent: Bene
Cena:

0,60 zł

Cena netto: 0,56 zł

zobacz więcej
Kubek do moczu, niesterylny, poj. 125ml (50 szt.) Kubek do moczu, niesterylny, poj. 125ml (50 szt.)
Producent: Promet-Plast
Cena:

30,00 zł

Cena netto: 27,78 zł

zobacz więcej
Kubek do moczu, niesterylny, poj. 125ml, 200 szt. Kubek do moczu, niesterylny, poj. 125ml, 200 szt.
Producent: Promet-Plast
Cena:

120,00 zł

Cena netto: 111,11 zł

zobacz więcej
Kubek do moczu. sterylny. poj. 100ml. żółte wieczko (a'1 szt.) Kubek do moczu. sterylny. poj. 100ml. żółte wieczko (a'1 szt.)
Producent: Bene
Cena:

0,60 zł

Cena netto: 0,56 zł

zobacz więcej
Kubek na mocz pojemnik sterylny 100ml czerwony x1 szt Kubek na mocz pojemnik sterylny 100ml czerwony x1 szt
Producent: APTACA
Cena:

1,00 zł

Cena netto: 0,93 zł

zobacz więcej
Kubek papierowy kraft, poj. 180 ml, kolor brązowy (a'100 szt.) Kubek papierowy kraft, poj. 180 ml, kolor brązowy (a'100 szt.)
Producent: Kram
Cena:

17,20 zł

Cena netto: 13,98 zł

zobacz więcej
Pojemnik na kał z łopatką niesterylny 20ml x5 szt Pojemnik na kał z łopatką niesterylny 20ml x5 szt
Producent: Zarys
Cena:

3,00 zł

Cena netto: 2,78 zł

zobacz więcej
Pojemnik na kał z łopatką. niesterylny. poj. 20 ml. żółte wieczko (a'50 szt.) Pojemnik na kał z łopatką. niesterylny. poj. 20 ml. żółte wieczko (a'50 szt.)
Producent: Bene
Cena:

30,00 zł

Cena netto: 27,78 zł

zobacz więcej
Zestaw 10 szt Kubek do moczu niesterylny 125ml Zestaw 10 szt Kubek do moczu niesterylny 125ml
Producent: Promet-Plast
Cena:

6,00 zł

Cena netto: 5,56 zł

zobacz więcej
Zestaw 10 szt Kubek do moczu sterylny 100ml Zestaw 10 szt Kubek do moczu sterylny 100ml
Producent: APTACA
Cena:

10,00 zł

Cena netto: 9,26 zł

zobacz więcej
Zestaw 250 szt Kubek do moczu sterylny 100ml czerwony Zestaw 250 szt Kubek do moczu sterylny 100ml czerwony
Producent: APTACA
Cena:

250,00 zł

Cena netto: 231,48 zł

zobacz więcej
Zestaw 45 szt Kubek do moczu sterylny 100 ml Zestaw 45 szt Kubek do moczu sterylny 100 ml
Producent: APTACA
Cena:

45,00 zł

Cena netto: 41,67 zł

zobacz więcej
Zestaw kubek do moczu. niesterylny. poj. 100 ml. żółte wieczko (a'90 szt.) Zestaw kubek do moczu. niesterylny. poj. 100 ml. żółte wieczko (a'90 szt.)
Producent: Bene
Cena:

54,00 zł

Cena netto: 50,00 zł

zobacz więcej
Zestaw kubek do moczu. niesterylny. poj. 100ml. żółte wieczko (a'50 szt.) Zestaw kubek do moczu. niesterylny. poj. 100ml. żółte wieczko (a'50 szt.)
Producent: Bene
Cena:

30,00 zł

Cena netto: 27,78 zł

zobacz więcej
Zestaw Kubek do moczu. sterylny. poj. 100ml. żółte wieczko (a'10 szt.) Zestaw Kubek do moczu. sterylny. poj. 100ml. żółte wieczko (a'10 szt.)
Producent: Bene
Cena:

6,00 zł

Cena netto: 5,56 zł

zobacz więcej

pojemniki

✅ Szczelne pojemniki na mocz

Kubki do moczu z zielonym wieczkiem to wyroby przeznaczenia medycznego, służące do zbierania moczu przeznaczonego na badania ogólne. Badanie moczu w ogólnym zakresie to jedno z najbardziej podstawowych i popularnych badań diagnostycznych zlecanych przez lekarzy. Pozwala określić, w jakim stanie są między innymi nerki, drogi moczowe oraz zdiagnozować wiele chorób. By zebrać i przewieźć próbkę moczu do laboratorium, potrzebny jest specjalny kubek na mocz. Wyrób nie jest sterylny, ale nie ma obaw o to, że wynik wyjdzie błędny, ponieważ brak sterylności pojemnika nie ma w tym przypadku znaczenia. Kubek jest wykonany z tworzywa sztucznego, które nie zanieczyszcza i nie wchodzi w reakcję z badaną próbką, a jest zarazem odporne na zniszczenia i pęknięcia. Pojemniczek posiada charakterystyczną zieloną nakrętkę, a po dokładnym zakręceniu nie ma możliwości, że pojemnik otworzy się, a zawartość rozleje.

✅ Pojemniki na kał z łopatką — dla higieny i wygody

Pojemnik na kał to sterylny lub niesterylny wyrób przeznaczenia medycznego, służący do pobierania próbek kału w celu dostarczenia ich do badań laboratoryjnych. Wyroby posiadają specjalną łopatkę umieszczoną w korku, która pomaga w pobraniu kału i umieszczeniu go w pojemniku. Wciskany korek w kolorze czerwonym lub żółtym zapewnia wygodę i higienę w czasie transportu próbki, zapobiegając wylaniu zawartości. Dzięki wyjątkowej szczelności nie pozwala on na wydostawanie się nieprzyjemnego zapachu. Kubek jest wykonany z tworzywa sztucznego, które nie zanieczyszcza i nie wchodzi w reakcję z badaną próbką, a jest zarazem odporne na zniszczenia i pęknięcia. Przezroczysty kolor pojemnika pozwala na obserwację konsystencji i koloru zawartości. Nasze wyroby dostępne są w dwóch wariantach rozmiarowych 18 ml i 20 ml oraz sterylne i nie.

✅ Opakowania zbiorcze — to się opłaca

Nasze pojemniki na próbki płynów ustrojowych można zakupić pojedynczo albo w formie praktycznych pakietów zbiorczych. Przy zakupie ilości hurtowych proponujemy możliwość odroczenia płatności nawet o 21 dni, zachęcamy więc do skorzystania z tej opcji i nabycia większych opakowań przy korzystniejszej cenie.

Materiały medyczne jednorazowe, takie jak dostępne w naszej ofercie są wykorzystywane przy różnego rodzaju czynnościach w przychodniach, gabinetach lekarskich i kosmetycznych, szpitalach, domach opieki, a także innych miejscach. Dlatego też warto zaopatrzyć się w duże ilości przydatnych akcesoriów jednorazowych, które starczą na dłuższy czas i będą mogły dłużej nieść pomoc.

pojemniki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl