Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!

Kubki na napoje i leki

 

✅ Kubki i kubeczki do napojów

Kubki jednorazowe dzielimy na papierowe i plastikowe. Kubki wykonane z plastiku są wygodne, odporne na pęknięcia i stłuczenia, cechuje je estetyczny wygląd, co sprawia, że są chętnie wybierane do placówek medycznych, przychodni, placówek oświaty, sklepów, ale także na imprezy i inne wydarzenia. Dodatkowym atutem kubków plastikowych jest to, iż są stosunkowo tanie i lekkie, przez co zmniejszają się koszty, które trzeba ponieść w czasie transportu produktu. Stanowią doskonałą alternatywę dla szklanek, które trzeba myć i dezynfekować po każdym skorzystaniu, wersję plastikową wystarczy wyrzucić do odpowiedniego kosza. Kubki, dostępne w naszym sklepie internetowym, są w pełni zdatne do recyklingu. Zachęcamy do nabycia obu wariantów produktu na stronie internetowej sklepu z wyposażeniem medycznym Medintech.

✅ Kubki duże i małe

W ofercie sklepu internetowego z artykułami medycznymi i wyposażeniem branżowym dla szpitali Medintech znajdują się zarówno kolorowe, przezroczyste, jak i białe kubki plastikowe oraz papierowe, których wybór zależy wyłącznie od Państwa indywidualnych upodobań i potrzeb. Ponadto oferujemy również niewielkie kieliszki plastikowe do leków z widoczną na ściankach wytłoczoną podziałką, dzięki czemu odmierzenie odpowiedniej porcji płynu będzie jeszcze szybsze, dokładniejsze i prostsze. W tych samych kieliszkach można również podawać w higieniczny sposób leki w postaci tabletek, pigułek czy kapsułek. Dzięki tak szerokiej gamie produktów w różnych rozmiarach, kolorach i o różnych przeznaczeniach każdy znajdzie wyrób odpowiadający jego oczekiwaniom.

✅ Wybór kubków w Medintech

Sklep z artykułami medycznymi i wyposażeniem szpitali online Medintech oferuje:

 Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep internetowy są artykułami specjalnego przeznaczenia medycznego, dopuszczonymi do użytku w medycynie i szpitalach, z których korzystają profesjonaliści. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu przy dystrybucji wyrobów medycznych wybieramy do naszego asortymentu produkty od najlepszych producentów, aby móc zaoferować naszym klientom szeroki wybór akcesoriów medycznych najwyższej jakości. Każdy z naszych wyrobów posiada szereg atestów i został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa na wiele różnych sposobów, gwarantując zadowolenie i komfortowe korzystanie z zakupionych przedmiotów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

kubki

✅ Kubki papierowe, czyli jestem EKO

Kubki papierowe stanowią bardziej ekologiczną alternatywę dla kubków plastikowych, spełniając taką samą funkcję, ale zarazem nie przyczyniają się do zaśmiecania środowiska zbędnym plastikiem. Znajdują swoje zastosowanie w poczekalniach gabinetów lekarskich przy dystrybutorach z wodą czy automatach z gorącymi napojami. Kubki papierowe gwarantują każdemu z oczekujących pacjentów możliwość nawodnienia organizmu w bezpieczny sposób. Sprawdzą się także w szpitalach, przy podawaniu leków, jak również w gabinetach stomatologicznych, służąc do przepłukania ust w trakcie zabiegów oraz po ich zakończeniu. Kubki jednorazowe to rozwiązanie w pełni bezpieczne, poprzez przystosowanie wyrobu do kontaktu z żywnością. Zarówno kubki plastikowe, jak i kubki papierowe można zakupić w naszym sklepie Medintech.

✅ Kubki plastikowe — tanie i praktyczne

Kubki plastikowe kolorowe, białe i przezroczyste zebrane zostały w duże opakowania, aby zapewnić pacjentom dostęp do wody pitnej bez konieczności ich ciągłego uzupełniania. Zaletą wyrobów jednorazowych jest to, że nie trzeba dbać o odpowiednie przygotowanie szklanek wykonanych na przykład ze szkła czy ceramiki. Dodatkową zaletą naszych produktów jest brak ryzyka, że naczynie się stłucze, a pacjent porani odłamkami. Sprawdzą się one na przykład w gabinetach dentystycznych, do przepłukania jamy ustnej po zakończonym zabiegu. Kubki plastikowe w różnych barwach i rozmiarach znajdą także zastosowanie w szpitalach i ośrodkach zdrowia, podczas podawania pacjentom codziennej porcji lekarstw. W większych kubkach plastikowych można wygodnie wymieszać lek z napojem lub podać do picia wodę ułatwiającą przełykanie tabletek.

✅ Zalety kubków jednorazowych

Plastikowe i papierowe kubki jednorazowe są wygodne, odporne na pęknięcia i stłuczenia, cechują się estetycznym wyglądem. Te cechy kubków jednorazowych powodują, że najchętniej są wybierane do placówek medycznych, przychodni, placówek oświaty, sklepów, ale także na imprezy i inne wydarzenia. Dodatkowym atutem kubków jednorazowych jest to, iż są stosunkowo tanie i obniżają koszty, które trzeba ponieść, aby zapewnić pracownikom i pacjentom dostęp do świeżej wody. Stanowią też doskonałą alternatywę dla szklanek, które trzeba by było myć i dezynfekować. Oferowane przez nas w kategorii produktów jednorazowych kubki są najpopularniejszymi naczyniami do serwowania napoju np. przed badaniem, do rozmieszania czy popicia leków, a także, gdyby się komuś zrobiło słabo.

kubki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium