Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!

Prześcieradła jednorazowe

✅ Materiały higieniczne jednorazowego użytku

Prześcieradła jednorazowego użytku umożliwiają ochronę łóżek, leżanek, wózków i wielu innych przed zanieczyszczeniem, zniszczeniem czy zalaniem. Dzięki nieprzemakalnym materiałom, z których zrobione są podkłady medyczne na łóżko, takie jak folia PCV czy polipropylen nie ma możliwości zamoczenia materaca, czy pościeli. Dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach, w arkuszach i w rolce, pomagając utrzymać sterylność i czystość na stanowisku pracy oraz pomóc w higienicznym przeprowadzeniu zabiegu. Wszystkie wyroby papierowe, bawełniane oraz włókninowe dostępne w naszym sklepie internetowym są jednorazowe, po użyciu powinny zostać zutylizowane dla zachowania podstaw higieny i zapobiegania rozprzestrzenianiu się bakterii.

Rodzaje prześcieradeł i podkładów medycznych 

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę podkładów i prześcieradeł jednorazowego użytku wykorzystywanych w szpitalach, salonach kosmetycznych, gabinetach dentystycznych i weterynaryjnych czy w domach opieki, dlatego bez względu na przeznaczenie zakupu z pewnością znajdą tu Państwo wszystko, czego potrzeba. Wśród oferowanych produktów mamy między innymi podkłady do przewijania dzieci z warstwą chłonną, ochronną folią i zabawnym nadrukiem w misie. Produkt ten idealnie sprawdzi się w podróży czy wizytach w miejscach pozbawionych przewijaka. Oferowane podkłady występują w wielu różnych rozmiarach, kolorach i wariantach, aby Państwo mogli dobrać produkt idealnie wpasowujący się w indywidualne potrzeby i wymagania.

✅ Wybór jednorazowych podkładów w Medintech

Sklep z artykułami medycznymi online Medintech oferuje:

  • podkłady medyczne do przewijania dzieci
  • prześcieradła medyczne w rolce

Każdy z oferowanych przez nasz sklep podkładów i prześcieradeł jest specjalistycznym produktem przeznaczenia medycznego, dopuszczonym do użytku w szpitalach i gabinetach lekarskich. Chronią one skutecznie wyposażenie pokoju przed zniszczeniem, zabrudzeniem i szybkim zużyciem. Wszystkie wyroby zostały dokładnie przebadane, spełniają wszelkie niezbędne normy i posiadają szereg atestów. Zapraszamy również do zapoznania się z bogatą ofertą strzykawek i igieł dostępnych w naszym internetowym sklepie medycznym Medintech.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

prześcieradła

✅ Zastosowanie prześcieradeł medycznych

Prześcieradła medyczne to nieprzemakalne artykuły medyczne wykorzystywane w medycynie, niezbędne do zachowania odpowiedniej higieny osób starszych, osób z nietrzymaniem moczu, niepełnosprawnych, chorych, niemowląt i osób leżących. Podkłady jednorazowe na łóżko przydają się także podczas przewijania małych dzieci, chroniąc nie tylko materac, ale także pościel przed trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami. Produkty te są wykonane z wielu funkcyjnych warstw chłonnych materiałów, połączonych specjalnymi perforacjami, klejami czy spojeniami. Prześcieradła jednorazowe nie przepuszczają wilgoci na drugą stronę wyrobu nawet po mocnym zmoczeniu, skutecznie chroniąc powierzchnie i zapewniając odpowiednią higienę, a jednocześnie odznaczają się dobrą chłonnością.

✅ Higiena i najwyższa jakość

Prześcieradło medyczne to jednorazowy, niesterylny i nieinwazyjny wyrób medycznym. Polecane jest jako ochrona przed wilgocią lub zanieczyszczeniem mebli u osób z nietrzymaniem moczu, u osób częściowo lub trwale unieruchomionych oraz przy zmianie pieluszek u dorosłych i dzieci. Podkłady wodoodporne są przeznaczone do ochrony pacjentów, mebli, urządzeń, w tym łóżek, materacy i pościeli, do zatrzymywania lekkich i średnich płynów ustrojowych spowodowanych przez nietrzymanie moczu podczas zabiegów medycznych, opiekuńczych, pielęgnacyjnych lub karmienia. Podkłady medyczne składają się z mieszanki bawełny, folii, włókniny i bibuły w różnych proporcjach, tworzących specjalny materiał o wyjątkowych właściwościach.

✅ Podkład medyczny w arkuszach

Oferujemy podkłady jednorazowe do przewijania w gotowych arkuszach o konkretnych wymiarach oraz prześcieradła jednorazowe w postaci rolek. Nasze wyroby nie tylko świetnie spiszą się w celu zagwarantowania najwyższego poziomu higieny podczas czynności higienicznych czy zabiegów kosmetycznych, ale i pozwolą zadbać o elementy wyposażenia pokoju. Sprzęty medyczne, takie jak stoły, łóżka i przewijaki znacznie wolniej zaczną się niszczyć i nosić ślady użytkowania, gdy będą w ten sposób zabezpieczone. Podkłady jednorazowe i prześcieradła medyczne dostępne są w pakietach po 20 lub 200 sztuk zależnie od wybranego wariantu, zapakowane zostały w foliowe opakowania, chroniące przed zanieczyszczeniami podczas transportu, produkty nie są sterylne.
 

✅ Opakowania zbiorcze — to się opłaca

Nasze produkty pomagające w zachowaniu czystości i higieny, takie jak jednorazowe prześcieradła można zakupić pojedynczo albo w formie praktycznych pakietów zbiorczych. Przy zakupie ilości hurtowych proponujemy możliwość odroczenia płatności nawet o 21 dni, zachęcamy więc do skorzystania z tej opcji i nabycia większych opakowań.

Materiały medyczne jednorazowe dostępne w naszej ofercie są wykorzystywane przy różnego rodzaju czynnościach w przychodniach, gabinetach lekarskich i kosmetycznych, szpitalach, domach opieki, a także innych miejscach. Dlatego też warto zaopatrzyć się w duże ilości przydatnych akcesoriów jednorazowych, które starczą na dłuższy czas.

prześcieradła

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium