Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

✅ Rękawice sterylne — czystość i ochrona

Nasz sklep medyczny z artykułami dla szpitali Medintech oferuje szeroki wybór rękawic chirurgicznych sterylnych wyprodukowanych z lateksu. Wykonywane są z mleczka kauczukowego pochodzącego z drzewa Hevea brasiliensis występującego w tropikach. W procesie wulkanizacji temperaturą powyżej 100°C plus siarką jest wytwarzana guma lateksowa, która wyróżnia się elastycznością i wytrzymała na działanie czynników mechanicznych. Zastosowanie rękawic jest bardzo szerokie, są odporne na pęknięcia i zerwania, nie reagują z kwasami ani płynami ustrojowymi, można więc dobrać produkt dopasowany do swoich potrzeb. Te wyroby są stosowane podczas operacji i zabiegów wymagających sterylności i zachowania szczególnej higieny. W świecie medycznym rękawiczki są używane przez stomatologów, weterynarzy i lekarzy innych specjalizacji, pielęgniarki i cały personel medyczny, który wykonuje precyzyjne ruchy palcami dłoni. Rękawice sterylne lateksowe są delikatne i elastyczne, ale z powodu zawartości lateksu mogą powodować alergię i podrażnienia u osób uczulonych na ten alergen.

✅ Zastosowania rękawiczek sterylnych

Sterylne rękawiczki lateksowe to produkty niezbędne w każdej placówce medycznej, które można znaleźć w sklepie internetowym z artykułami medycznymi Medintech. Praca w środowisku medycznym, w szczególności przy badaniach ginekologicznych, zabiegach czy operacjach chirurgicznych wymaga odpowiedniego zabezpieczenia osób, które znajdują się w pobliżu danej operacji. Rękawiczki tworzą podstawowy element wyposażenia wszystkich profesjonalnych gabinetów lekarskich czy dentystycznych, chroniący przed przenoszeniem brudu i potu z rąk na chorego. Stanowią swoistą barierę między personelem medycznym a pacjentem, chroniąc między innymi przed roznoszeniem bakterii i innych drobnoustrojów, mogących powodować zakażenia lub powstawanie chorób. Rękawiczki są całkowicie jałowe, sprawdzając się w różnych sytuacjach wymagających sterylnej odzieży. Produkty te są wyjątkowo wytrzymałe na rozerwanie lub pęknięcie, nie przeszkadzają podczas poruszania dłońmi, a dzięki dostępności różnych rozmiarów pasują na każdą parę rąk.t

✅ Symbol Medintech — jakość

Priorytetem dla nas jest zapewnienie naszym klientom dostępu do produktów i wyrobów medycznych najwyższej jakości od sprawdzonych producentów, dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe innowacyjne akcesoria, jak i sprawdzone rozwiązania. Każdy z artykułów znajdujących się w asortymencie medycznego sklepu internetowego Medintech został dokładnie sprawdzony i przebadany na wszystkich etapach produkcji, spełniają one wszelkie niezbędne normy i odznaczają się szeregiem atestów. Dzięki tak surowym kryteriom możemy z dumą zagwarantować Państwu całkowite bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych wyrobów i zadowolenie z dokonanego zakupu.

Rękawice chirurgiczne lateks pudrowane rozm 6,0 1 para Rękawice chirurgiczne lateks pudrowane rozm 6,0 1 para
Producent: Top Glove
Cena:

1,70 zł

Cena netto: 1,57 zł

zobacz więcej
Rękawice chirurgiczne lateks pudrowane rozm 6,0 50 par Rękawice chirurgiczne lateks pudrowane rozm 6,0 50 par
Producent: Top Glove
Cena:

97,50 zł

Cena netto: 90,28 zł

zobacz więcej
Rękawice chirurgiczne lateks pudrowane rozm 6,5 1 para Rękawice chirurgiczne lateks pudrowane rozm 6,5 1 para
Producent: Top Glove
Cena:

1,65 zł

Cena netto: 1,53 zł

zobacz więcej
Rękawice chirurgiczne lateks pudrowane rozm 6,5 50 par Rękawice chirurgiczne lateks pudrowane rozm 6,5 50 par
Producent: Top Glove
Cena:

82,50 zł

Cena netto: 76,39 zł

zobacz więcej
Rękawice chirurgiczne lateks pudrowane rozm 7,0 1 para Rękawice chirurgiczne lateks pudrowane rozm 7,0 1 para
Producent: Top Glove
Cena:

1,80 zł

Cena netto: 1,67 zł

zobacz więcej
Rękawice chirurgiczne lateks pudrowane rozm 7,0 50 par Rękawice chirurgiczne lateks pudrowane rozm 7,0 50 par
Producent: Top Glove
Cena:

97,13 zł

Cena netto: 89,94 zł

zobacz więcej
Rękawiczki chirurgiczne lateksowe 7,5 pudrowane x100 szt Rękawiczki chirurgiczne lateksowe 7,5 pudrowane x100 szt
Producent: Top Glove
Cena:

95,00 zł

Cena netto: 87,96 zł

zobacz więcej
Rękawiczki chirurgiczne lateksowe 8,0 bezpudrowe x100 szt Rękawiczki chirurgiczne lateksowe 8,0 bezpudrowe x100 szt
Producent: Top Glove
Cena:

82,50 zł

Cena netto: 76,39 zł

zobacz więcej

rekawice

✅ Wybór rękawic sterylnych w Medintech

Sklep z artykułami medycznymi i wyposażeniem szpitali online Medintech oferuje:

  • rękawice sterylne Top Glove

- pudrowane

- bezpudrowe

 Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep internetowy są artykułami specjalnego przeznaczenia medycznego, dopuszczonymi do użytku w medycynie i szpitalach, z których korzystają profesjonaliści. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu przy dystrybucji wyrobów medycznych wybieramy do naszego asortymentu produkty od najlepszych producentów, aby móc zaoferować naszym klientom szeroki wybór akcesoriów medycznych najwyższej jakości. Każdy z naszych wyrobów posiada szereg atestów i został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa na wiele różnych sposobów, gwarantując zadowolenie i komfortowe korzystanie z zakupionych przedmiotów.

✅ Rękawiczki sterylne w szpitalach

Lateksowe rękawiczki sterylne to jednorazowy wyrób specjalnego przeznaczenia medycznego wykorzystywany w szpitalach podczas zabiegów chirurgicznych i operacji, podczas których zachowanie czystości ma duże znaczenie. Znajduje zastosowanie przy zapobieganiu przenoszenia czynników infekcyjnych z zespołu chirurgicznego do rany operacyjnej oraz rozpraszaniu cząstek brudu w powietrzu w sali operacyjnej. Jest to wyrób przeznaczony do stosowania w obrębie sali operacyjnej oraz podczas procedur chirurgicznych wymagających sterylności. Rękawice są wyjątkowo szczelne i mocne, stając się nieprzepuszczalną barierą dla płynów oraz drobnoustrojów. Lateksowe rękawice to sterylny produkt medyczny jednorazowego użytku, wykazujący dużą odporność na przenikanie drobnoustrojów oraz wysoką wytrzymałość na rozciąganie i wypychanie. Produkt jest elastyczny i sprężysty, a dzięki specjalnej konstrukcji jeden model rękawiczki pasuje na lewą i prawą dłoń.

✅ Rękawiczki sterylne w szpitalach

Nasze sterylne rękawice lateksowe można zakupić pojedynczo albo w formie praktycznych pakietów zbiorczych. Przy zakupie ilości hurtowych proponujemy możliwość odroczenia płatności nawet o 21 dni, zachęcamy więc do skorzystania z tej opcji i nabycia większych opakowań przy korzystniejszej cenie.

Materiały medyczne jednorazowe, takie jak dostępne w naszej ofercie są wykorzystywane przy różnego rodzaju czynnościach w przychodniach, gabinetach lekarskich i kosmetycznych, szpitalach, domach opieki, a także innych miejscach. Dlatego też warto zaopatrzyć się w duże ilości przydatnych akcesoriów jednorazowych, które starczą na dłuższy czas i będą mogły dłużej nieść pomoc.

rekawice

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl