Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!

Rękawy do sterylizacji

✅ Czym są torebki do sterylizacji?

Torebki do sterylizacji dostępne w ofercie internetowego sklepu medycznego Medintech to gotowe do użycia produkty przeznaczone do sterylizacji parą wodną. Pakiety torebek są już odpowiednio przygotowane, zgrzane oraz pocięte, dzięki czemu praca z nimi staje się dużo łatwiejsza i szybsza.

✅ Asortyment dla gabinetów lekarskich i nie tylko

Dostępne w tej kategorii torebki do sterylizacji to artykuły, które sprawdzą się w codziennym działaniu gabinetów lekarskich, kosmetycznych, podologicznych, stomatologicznych, a nawet weterynaryjnych. Środki do sterylizacji wystawiane przez sklep Medintech występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu są uniwersalne oraz można je zastosować między innymi do wyjaławiania specjalistycznych narzędzi o różnych wielkościach.

✅ Rozbudowany wybór rozmiarów 

Torebki do sterylizacji dostępne na stronie specjalistycznego sklepu z zaopatrzeniem medeycznym Medintech występują w wielu wariantach.

W tej kategorii znajdują się środki do sterylizacji w wymiarach:

  • 57 × 100 mm
  • 70 × 230 mm
  • 90 × 135 mm
  • 90 × 230 mm
  • 190 × 330 mm

Różne warianty torebek do sterylizacji oferowanych przez internetowy sklep medyczny Medintech pozwalają na dopasowanie konkretnego rozmiaru do wielkości wybranych pakietów narzędzi medycznych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

rękawy✅ Produkty wygodne w użyciu 

Artykuły do usuwania drobnoustrojów przypisane do tej kategorii są wygodne oraz intuicyjne w użyciu. Torebki do sterylizacji oferowane przez sklep Medintech posiadają nadrukowany wskaźnik sterylizacji, który podczas procesu eliminacji drobnoustrojów i bakterii zmienia swoją barwę, informując użytkownika o tym, na jakim etapie sterylizacji się znajduje. Taki zabieg daje pewność oraz niweluje ryzyko niepowodzenia przeprowadzanej sterylizacji.

✅ Jak używać samoprzylepnej torebki do sterylizacji?

Samoprzylepne torebki do sterylizacji są bezproblemowe i łatwe w użyciu. Aby poprawnie przeprowadzić proces sterylizacji, należy umieścić zdezynfekowany przedmiot w torebce, a następnie usunąć możliwie największą ilość powietrza ze środka. Kolejnym krokiem jest szczelne zamknięcie torebki oraz umieszczenie jej w autoklawie. 

Jeśli w autoklawie znajduje się więcej przedmiotów przeznaczonych do sterylizacji, należy pamiętać, aby zawsze papierowa część jednej samoprzylepnej torebki do sterylizacji stykała się z papierową częścią drugiej. Analogiczna sytuacja dotyczy foliowej części torebek. 

✅ Jak prawidłowo zakończyć proces sterylizacji?

Po zakończeniu procesu sterylizacji należy wyjąć narzędzia z autoklawu, a następnie odstawić do ostygnięcia. Przy tym procesie szczególnie ważna jest ostrożność, ponieważ wysterylizowane tacki oraz narzędzia są bardzo gorące i istnieje ryzyko łatwego oparzenia. Aby wykonać ten zabieg bezpiecznie, warto skorzystać ze specjalnych uchwytów, które ograniczą bezpośredni kontakt z narzędziami.
rękawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium