Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

✅ Strzykawki jednorazowe — te klasyczne i te tuberkulinowe

Strzykawki jednorazowe dwuczęściowe są niezbędne, aby dokonywać iniekcji, podawać leki, środki znieczulające, a także pobierać krew do badań. W ofercie naszego sklepu z artykułami medycznymi online Medintech znajdują się zarówno klasyczne modele, jak i jednorazowe strzykawki tuberkulinowe. Te drugie cechują się tym, że są fabrycznie zintegrowane z igłą, dzięki czemu nie dochodzi do powstawania wewnątrz strzykawki pęcherzyków powietrza, a co za tym idzie, do utleniania zawartości strzykawki czy niepożądanych wycieków. Gwarantują one też wysoką skuteczność przy podawaniu całkowitej dawki leku, wyciskając substancję do ostatniej kropli.

✅ Rozmiary duże i małe

Strzykawki to produkt tworzony w wielu wielkościach, odpowiednich do różnego typu zastosowań, zabiegów i dawek. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo zarówno mniejsze modele jedno-, dwu- czy pięciomililitrowe, jak i duże strzykawki jednorazowe, będące w stanie pomieścić nawet 20-mililitrów zawartości, przeznaczone do konkretnych rodzajów leków. Strzykawki jednorazowe o bardzo małej pojemności cechują się dokładną podziałką i są stosowane na przykład jako strzykawki insulinowe lub strzykawki do heparyny, gdzie precyzja w odmierzaniu leku jest bardzo ważna. Wyroby o większej pojemności znajdą zastosowanie podczas pobierania krwi, przemywania trudno dostępnych miejsc lub podczas iniekcji. W naszym sklepie Medintech.pl znajdą Państwo strzykawki jednorazowe które jako uniwersalne akcesoria medyczne, pozwalają lekarzom, pielęgniarkom i reszcie personelu medycznego podanie pacjentowi płynów, lekarstw i innych zalecanych środków, bezpośrednio do układu krwionośnego domięśniowo lub dożylnie.

✅ Wybór strzykawek w Medintech

Sklep internetowy z wyposażeniem medycznym Medintech oferuje:

  • strzykawki

- BBraun

- KD-Ject

Strzykawki dwuczęściowe jednorazowe znajdujące się w ofercie naszego sklepu, to modele dedykowane zastosowaniu do zastrzyków, podawania leków i pobierania krwi. Modele takich firm jak BBraun czy KD-Ject  to gwarancja niezawodności w sytuacjach, które takiej niezawodności wymagają. Każdy rodzaj strzykawek można zakupić w wielu różnych rozmiarach, kolorach i ilościach. Przed pakowaniem strzykawki 2- częściowe  są sterylizowane tlenkiem etylenu w odpowiednich warunkach, aby zapewnić bezpieczne ich użytkowanie.

strzykawki

✅ Zastosowanie strzykawek

Dwuczęściowe strzykawki jednorazowe używane są przez lekarzy, pielęgniarki, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów, dentystów, weterynarzy, jak i chorych samodzielnie aplikujących sobie leki w domach. Znajdują one swoje zastosowanie podczas iniekcji, przemywań ran, pobierania wydzielin tj.krwi czy płynu mózgowo-rdzeniowego, lewatywy, metod analitycznych, unieruchomienia baloników, cewników czy rurek tracheostomijnych, pobieranie tkanek np. biopsja igłowa. Lista zastosowań strzykawek jest nieskończenie długa i ciągle się powiększa, dając temu niepozornemu przyrządowi medycznemu nowe zastosowania i funkcje. Strzykawki jednorazowe powinny być sterylne i bezpiecznie w użyciu, dla zachowania higieny warto sprowadzać je ze sprawdzonych źródeł, najlepiej z odpowiedniego sklepu medycznego.

✅ Strzykawki tuberkulinowa — igła i strzykawka w jednym

Strzykawki tuberkulinowe znajdujące się w ofercie sklepu internetowego z wyposażeniem dla szpitali Medintech są produktami najwyższej jakości. Jako jedne z najpowszechniej wykorzystywanych wyrobów medycznych, muszą gwarantować odpowiednio wysokie właściwości użytkowe i cechować się wyjątkową niezawodnością.Strzykawki są więc pakowane sterylnie, nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji ani takich mogących wywołać uczulenie, jak lateks. Posiadają płynnie przesuwające się tłoki oraz cylindry z wyraźnie zaznaczoną nieścieralną skalą. Igły wchodzące w skład strzykawki są właściwie naostrzone, by łatwo przechodzić przez skórę i tym samym ułatwić ich wkłucie, czyniąc je mniej bolesnym.

✅ Bezpieczeństwo przede wszystkim 

Wszystkie jednorazowe strzykawki 2 - częściowe dostępne w sklepie z wyposażeniem dla szpitali online Medintech spełniają wszelkie niezbędne dyrektywy i normy. Są wykonane w solidny sposób z właściwie dobranych i przebadanych tworzyw oraz posiadają nadrukowaną skalę, która nie zmywa się pod wpływem wody ani nie ściera. Materiał, z którego wykonane są tłoki, uszczelki i cylindry nie zawiera substancji mogących wywołać reakcję alergiczną, dlatego są bezpieczne i mogą być bez obaw używane przy zastrzykach. Każda strzykawka została dokładnie wytestowana i sprawdzona pod kątem niezawodności i trwałości, aby zminimalizować ryzyko pęknięcia, rozszczelnienia lub zniekształcenia się wyrobu. W sklepie internetowym z zaopatrzeniem medycznym online znajdą Państwo szeroki wybór strzykawek dwuczęściowych stosowanych przy zastrzykach, podawaniu leków czy pobieraniu płynów.

strzykawki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium