Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!

✅ Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie jednorazowe strzykawki 3 - częściowe Luer-Lock dostępne w sklepie z wyposażeniem dla szpitali online Medintech spełniają wszelkie niezbędne dyrektywy i normy. Są wykonane w solidny sposób z właściwie dobranych i przebadanych tworzyw oraz posiadają nadrukowaną skalę, która nie zmywa się pod wpływem wody ani nie ściera. Materiał, z którego wykonane są tłoki, uszczelki i cylindry nie zawiera substancji mogących wywołać reakcję alergiczną, dlatego są bezpieczne i mogą być bez obaw używane przy zastrzykach. Każda strzykawka została dokładnie wytestowana i sprawdzona pod kątem niezawodności i trwałości, aby zminimalizować ryzyko pęknięcia, rozszczelnienia lub zniekształcenia się wyrobu. W sklepie internetowym z zaopatrzeniem medycznym online Medintech znajdą Państwo szeroki wybór strzykawek Luer-Lock stosowanych przy zastrzykach, podawaniu leków czy pobieraniu płynów.

✅ Rozmiary duże i małe

Strzykawki jednorazowe Luer-Lock to produkt tworzony w wielu wielkościach, odpowiednich do różnego typu zastosowań, zabiegów i dawek. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo zarówno mniejsze modele jedno-, dwu- czy pięciomililitrowe, jak i duże strzykawki jednorazowe, będące w stanie pomieścić nawet 20-mililitrów zawartości, przeznaczone do konkretnych rodzajów leków. Strzykawki trzyczęściowe o bardzo małej pojemności cechują się dokładną podziałką i są stosowane na przykład jako strzykawki insulinowe lub strzykawki do heparyny, gdzie precyzja w odmierzaniu leku jest bardzo ważna. Wyroby o większej pojemności znajdą zastosowanie podczas pobierania krwi, przemywania trudno dostępnych miejsc lub podczas iniekcji. W naszym sklepie Medintech.pl znajdą Państwo strzykawki jednorazowego użytku Luer- Lock, które jako uniwersalne akcesoria medyczne, pozwalają lekarzom, pielęgniarkom i reszcie personelu medycznego podanie pacjentowi płynów, lekarstw i innych zalecanych środków, bezpośrednio do układu krwionośnego domięśniowo lub dożylnie

✅ Wybór strzykawek w Medintech

Sklep internetowy z wyposażeniem medycznym Medintech oferuje:

  • strzykawki

- dicoNEX

- KD-JECT III

- BEROJECT III

Strzykawki trzyczęściowe typu Luer-Lock znajdujące się w ofercie naszego sklepu, to modele dedykowane zastosowaniu do zastrzyków, podawania leków i pobierania krwi. Modele takich firm jak BEROJECT III czy dicoNEX  to gwarancja niezawodności w sytuacjach, które takiej niezawodności wymagają. Każdy rodzaj strzykawek można zakupić w wielu różnych rozmiarach, kolorach i ilościach. Przed pakowaniem strzykawki Luer-Lock są sterylizowane tlenkiem etylenu w odpowiednich warunkach, aby zapewnić bezpieczne ich użytkowanie.

Karton Strzykawka do cewnikowania ROMED, 3-częściowa, 200 ml, 10 szt. Karton Strzykawka do cewnikowania ROMED, 3-częściowa, 200 ml, 10 szt.
Producent: Romed
Cena:

90,00 zł

Cena netto: 83,33 zł

zobacz więcej
Strzykawka 3-częściowa BEROJECT III 2ml, 100szt Strzykawka 3-częściowa BEROJECT III 2ml, 100szt
Producent: BEROMED
Cena:

20,50 zł

Cena netto: 18,98 zł

zobacz więcej
Strzykawka dicoNEX, 3-częściowa 50 ml Luer-Lock (a'25 szt.) Strzykawka dicoNEX, 3-częściowa 50 ml Luer-Lock (a'25 szt.)
Producent: Zarys
Cena:

33,10 zł

Cena netto: 30,65 zł

zobacz więcej
Strzykawka dicoNEX, 3-częściowa, 30 ml, Luer-Lock, zielony tłok (a'50 szt.) Strzykawka dicoNEX, 3-częściowa, 30 ml, Luer-Lock, zielony tłok (a'50 szt.)
Producent: Zarys
Cena:

33,00 zł

Cena netto: 30,56 zł

zobacz więcej
Strzykawka j.u KD JECT III 3 częściowa 3ml 100 szt Strzykawka j.u KD JECT III 3 częściowa 3ml 100 szt
Producent: KD Medical
Cena:

26,95 zł

Cena netto: 24,95 zł

zobacz więcej
Strzykawka j.u. do cewników (Janeta) MARGOMED, poj. 100 ml x 1szt. Strzykawka j.u. do cewników (Janeta) MARGOMED, poj. 100 ml x 1szt.
Producent: Margomed
Cena:

2,20 zł

Cena netto: 2,04 zł

zobacz więcej
Strzykawka j.u. do cewników (Janeta) MARGOMED, poj. 50/60 ml x 1 szt. Strzykawka j.u. do cewników (Janeta) MARGOMED, poj. 50/60 ml x 1 szt.
Producent: Margomed
Cena:

1,50 zł

Cena netto: 1,39 zł

zobacz więcej
Zestaw 50szt Strzykawki jednorazowe luer lock 20ml Zestaw 50szt Strzykawki jednorazowe luer lock 20ml
Producent: Zarys
Cena:

27,00 zł

Cena netto: 25,00 zł

zobacz więcej

strzykawki

✅ DicoNEX — sprawdzony klasyk

Strzykawka dicoNEX 3-częściowa Luer - Lock to wyrób medyczny, znajdujący zastosowanie w sektorze medycznym do użytku w szpitalach, gabinetach weterynaryjnych i dentystycznych oraz przychodniach. Dedykowana jest do pobierania, podawania leków lub płynów oraz pobierania próbek płynów ustrojowych od pacjenta, nadaje się do podawania i pobierania leków. Przezroczysty kolor cylindra umożliwia pełną kontrolę wizualną zawartości, jej koloru czy konsystencji. Zielony odróżniający się tłok pozwala na dokładne odmierzenie potrzebnej ilości substancji. Końcówka typu Luer - Lock zapewnia dokładne uszczelnienie w postaci podwójnego pierścienia na korku położonym na górze tłoka. Wprawny przesuw tłoka możliwy jest dzięki gumowemu uszczelnieniu, a kryza ograniczająca zabezpiecza przed nieoczekiwanym wysunięciem tłoka. Strzykawki jednorazowe trzyczęściowe dostępne są w różnych wariantach o pojemnościach 1 ml, 20 ml, 30 ml i 50 ml.

✅ Strzykawka BEROJECT III — jednorazowa i higieniczna

Strzykawka BEROJECT III 3 - częściowa typu Luer-Lock to specjalistyczny sprzęt medyczny jednorazowego użytku służący do pobierania krwi, płynów ciała i podawania leków w formie zastrzyku. Strzykawka 3 - częściowa jest idealna do wykorzystania w przychodniach, lecznicach, szpitalach i do domowego użytku. Strzykawka BEROJECT III jest jednorazowego użytku i nie posiada igły, każda sztuka pakowana jest pojedynczo i sterylizowana tlenkiem etylenu. Posiada ona innowacyjne typu złącze Luer-Lock, uniemożliwiające wypadnięcie tłoka czy wyciek podawanej lub pobieranej substancji. Dzięki plastikowemu przezroczystemu cylindrowi i tłokowi w białym kolorze bez problemu można odczytać poziom płynu w strzykawce. Strzykawka jednorazowego użytku składa się z trzech części: cylindra, tłoka i uszczelki. Posiada specjalny pierścień, który zapobiegają wysunięcie się końcówki tłoczącej, przez co strzykawka jest niezawodna. 

✅ Zalety strzykawek KD-JECT III 

Strzykawka KD-JECT III to jednorazowego użytku sprzęt medyczny, służący do dokładnego pobierania i podawania leków oraz pobierania próbek płynów ustrojowych pacjentów. Posiada ona silikonową powłokę, która zapewnia płynny ruch tłoka oraz pierścień zabezpieczający przed jego wysunięciem i wypadnięciem. Przezroczysty cylinder umożliwia kontrolę zawartości strzykawki, ilości substancji i koloru. Strzykawka KD-JECT III posiada złącze typu Luer-Lock, zapewniające całkowitą szczelność i niezawodność podczas każdego zabiegu. Strzykawki 3 - częściowe typu Luer-Lock są nietoksyczne i niepirogenne, nie wywołują alergii ani podrażnień. Produkt nie posiada igły, a jego pojemność wynosi 3 ml. Każda sztuka jest pakowana pojedynczo w pakiet papier-folii i została wysterylizowana tlenkiem etylenu. Wyrób oznaczony jest znakiem CE.

strzykawki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl