Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

✅ Czym odznacza się złącze Luer

Końcówki typu Luer to ustandaryzowany, międzynarodowy system zakończeń służących do tworzenia szczelnych połączeń między złączem w strzykawce a dopasowaną do niego częścią w igłach motylkowych, iniekcyjnych i chirurgicznych. Strzykawki z tym złączem wyróżniają się wyjątkową szczelnością i niezawodnością, wykluczając całkowicie możliwość wycieku substancji. W ofercie sklepu internetowego z wyposażeniem medycznym Medintech znajdziecie Państwo szeroki wybór strzykawek 3 - częściowych ze złączem typu Luer w różnych rozmiarach i produkcji różnych firm, dzięki czemu możliwy jest zakup produktu dokładnie dopasowanego do konkretnych potrzeb. Strzykawki w naszym sklepie możliwe są do kupienia w pakietach po 25 lub 100 sztuk.

✅ Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie jednorazowe strzykawki 3 - częściowe dostępne w sklepie z wyposażeniem dla szpitali online Medintech spełniają wszelkie niezbędne dyrektywy i normy. Są wykonane w solidny sposób z właściwie dobranych i przebadanych tworzyw oraz posiadają nadrukowaną skalę, która nie zmywa się pod wpływem wody ani nie ściera. Materiał, z którego wykonane są tłoki, uszczelki i cylindry nie zawiera substancji mogących wywołać reakcję alergiczną, dlatego są bezpieczne i mogą być bez obaw używane przy zastrzykach. Każda strzykawka została dokładnie wytestowana i sprawdzona pod kątem niezawodności i trwałości, aby zminimalizować ryzyko pęknięcia, rozszczelnienia lub zniekształcenia się wyrobu. W sklepie internetowym z zaopatrzeniem medycznym online znajdą Państwo szeroki wybór strzykawek Luer stosowanych przy zastrzykach, podawaniu leków czy pobieraniu płynów.

✅ Wybór strzykawek w Medintech

Sklep internetowy z wyposażeniem medycznym Medintech oferuje:

  • strzykawki

- dicoNEX

- dicoSULIN z igłą

- BEROJECT

Strzykawki jednorazowe znajdujące się w ofercie naszego sklepu, to modele dedykowane zastosowaniu do zastrzyków, podawania leków i pobierania krwi. Modele takich firm jak BEROJECT czy dicoNEX  to gwarancja niezawodności w sytuacjach, które takiej niezawodności wymagają. Każdy rodzaj strzykawek można zakupić w wielu różnych rozmiarach, kolorach i ilościach. Przed pakowaniem strzykawki Luer są sterylizowane tlenkiem etylenu w odpowiednich warunkach, aby zapewnić bezpieczne ich użytkowanie.

Strzykawka BEROJECT III 3 części 2ml Luer 100 szt. Strzykawka BEROJECT III 3 części 2ml Luer 100 szt.
Producent: KD Medical
Cena:

12,00 zł

Cena netto: 11,11 zł

zobacz więcej
Strzykawka cewnikowa Janeta dicoNEX 100 ml 100 szt Strzykawka cewnikowa Janeta dicoNEX 100 ml 100 szt
Producent: Zarys
Cena:

200,00 zł

Cena netto: 185,19 zł

zobacz więcej
Strzykawka cewnikowa Janeta dicoNEX 100 ml 25 szt. Strzykawka cewnikowa Janeta dicoNEX 100 ml 25 szt.
Producent: Zarys
Cena:

50,00 zł

Cena netto: 46,30 zł

zobacz więcej
Strzykawka do cewnikowania ROMED, 3-częściowa, 200 ml, 1 szt. Strzykawka do cewnikowania ROMED, 3-częściowa, 200 ml, 1 szt.
Producent: Romed
Cena:

9,00 zł

Cena netto: 8,33 zł

zobacz więcej
Strzykawka jednorazowego użytku dicoNEX, 3-częściowa 50 ml Luer (a'25 szt.) Strzykawka jednorazowego użytku dicoNEX, 3-częściowa 50 ml Luer (a'25 szt.)
Producent: Zarys
Cena:

26,00 zł

Cena netto: 24,07 zł

zobacz więcej
Strzykawka tuberkulinowa dicoTUBER, 1ml, dopakowana igła 0,45x13 mm (a'100 szt.) Strzykawka tuberkulinowa dicoTUBER, 1ml, dopakowana igła 0,45x13 mm (a'100 szt.)
Producent: Zarys
Cena:

23,00 zł

Cena netto: 21,30 zł

zobacz więcej
Strzykawka tuberkulinowa KD-JECT III 1ml igła 0,50x16mm 100szt Strzykawka tuberkulinowa KD-JECT III 1ml igła 0,50x16mm 100szt
Producent: KD Medical
Cena:

32,45 zł

Cena netto: 30,05 zł

zobacz więcej
Zestaw 50szt Strzykawki jednorazowe luer lock 20ml Zestaw 50szt Strzykawki jednorazowe luer lock 20ml
Producent: Zarys
Cena:

27,00 zł

Cena netto: 25,00 zł

zobacz więcej

 

strzykawki 

✅ DicoNEX — sprawdzony klasyk

Strzykawka dicoNEX 3-częściowa to wyrób medyczny, znajdujący zastosowanie w sektorze medycznym do użytku w szpitalach, gabinetach weterynaryjnych i dentystycznych oraz przychodniach. Dedykowana jest do pobierania, podawania leków lub płynów oraz pobierania próbek płynów ustrojowych od pacjenta, nadaje się do podawania i pobierania leków nieodpornych na światło – dzięki bursztynowemu zabarwieniu jest to możliwe. Przezroczysty kolor cylindra umożliwia pełną kontrolę wizualną zawartości, jej koloru czy konsystencji. Zielony odróżniający się tłok pozwala na dokładne odmierzenie potrzebnej ilości substancji. Końcówka typu Luer zapewnia dokładne uszczelnienie w postaci podwójnego pierścienia na korku położonym na górze tłoka. Wprawny przesuw tłoka możliwy jest dzięki gumowemu uszczelnieniu, a kryza ograniczająca zabezpiecza przed nieoczekiwanym wysunięciem tłoka.

✅ Strzykawka do insuliny dla cukrzyków

Strzykawka do podawania insuliny dicoSULIN to komplet składający się z samej strzykawki i dołączonej do pakietu igły 0,4 mm x 13 mm. Przezroczysty cylinder wykonany z medycznego polipropylenu umożliwia pełną kontrolę nad ilością, kolorem i konsystencją zawartości. Uszczelnienie typu Luer w postaci podwójnego pierścienia na korku położonym na szczycie tłoka sprawia, że produkt jest wyjątkowo szczelny i nie ma możliwości wycieku insuliny ze strzykawki. Płynny przesuw tłoka jest możliwy dzięki gumowemu uszczelnieniu, a kryza ograniczająca zabezpiecza tłok przed przypadkowym wypadnięciem. Specjalna konstrukcja tłoka redukuje pojemność resztkową leku, który pozostaje w strzykawce po usunięciu z niej zawartości. Wyraźna, czytelna i trwała skala koloru czarnego ułatwia dawkowanie, pomagając odmierzyć dokładną ilość płynu. 

✅ Strzykawka BEROJECT III — jednorazowa i higieniczna

Strzykawka BEROJECT III 3 - częściowa typu Luer to specjalistyczny sprzęt medyczny jednorazowego użytku służący do pobierania krwi, płynów ciała i podawania leków w formie zastrzyku. Strzykawka jest idealna do wykorzystania w przychodniach, lecznicach, szpitalach i do domowego użytku. Strzykawka BEROJECT 3 jest jednorazowego użytku i nie posiada igły, każda sztuka pakowana jest pojedynczo i sterylizowana tlenkiem etylenu. Posiada ona innowacyjne typu złącze Luer, uniemożliwiające wypadnięcie tłoka czy wyciek podawanej lub pobieranej substancji. Dzięki plastikowemu przezroczystemu cylindrowi i tłokowi w białym kolorze bez problemu można odczytać poziom płynu w strzykawce. Strzykawka  składa się z trzech części: cylindra, tłoka i uszczelki. Posiada specjalny pierścień, który zapobiegają wysunięcie się końcówki tłoczącej, przez co strzykawka jest jeszcze bardziej niezawodna. 

strzykawki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl