Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!

Torebki do sterylizacji

✅ Czym są torebki do sterylizacji?

Torebki do sterylizacji dostępne w ofercie internetowego sklepu medycznego Medintech to gotowe do użycia produkty przeznaczone do sterylizacji parą wodną. Pakiety torebek są już odpowiednio przygotowanezgrzane oraz pocięte, dzięki czemu praca z nimi staje się dużo łatwiejsza i szybsza.

✅ Duży wybór rozmiarów

Torebki do sterylizacji dostępne na stronie Medintech występują w wielu wariantach.

W tej kategorii znajdują się środki do sterylizacji w wymiarach:

  • 57 × 100 mm
  • 70 × 230 mm
  • 90 × 135 mm
  • 90 × 230 mm
  • 190 × 330 mm

Różne warianty torebek do sterylizacji oferowanych przez internetowy sklep medyczny Medintech pozwalają na dopasowanie konkretnego rozmiaru do wielkości wybranych pakietów narzędzi medycznych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 torebki

✅ Produkty wygodne w użyciu 

Torebki do sterylizacji oferowane przez sklep Medintech posiadają nadrukowany wskaźnik sterylizacji, który podczas procesu eliminacji drobnoustrojów i bakterii zmienia swoją barwę, informując użytkownika o tym, na jakim etapie sterylizacji się znajduje. Taki zabieg daje pewność oraz niweluje ryzyko niepowodzenia przeprowadzanej sterylizacji.

✅ Jak używać samoprzylepnej torebki do sterylizacji?

Samoprzylepne torebki do sterylizacji bezproblemowe i łatwe w użyciu. Aby poprawnie przeprowadzić proces sterylizacji, należy umieścić zdezynfekowany przedmiot w torebce, a następnie usunąć możliwie największą ilość powietrza ze środka. Kolejnym krokiem jest szczelne zamknięcie torebki oraz umieszczenie jej w autoklawie

Jeśli w autoklawie znajduje się więcej przedmiotów przeznaczonych do sterylizacji, należy pamiętać, aby zawsze papierowa część jednej samoprzylepnej torebki do sterylizacji stykała się z papierową częścią drugiej. Analogiczna sytuacja dotyczy foliowej części torebek.

✅ Jak prawidłowo zakończyć proces sterylizacji?

Po zakończeniu procesu sterylizacji należy wyjąć narzędzia z autoklawu, a następnie odstawić do ostygnięcia. Przy tym procesie szczególnie ważna jest ostrożność, ponieważ wysterylizowane tacki oraz narzędzia są bardzo gorące i istnieje ryzyko łatwego oparzenia. Aby wykonać ten zabieg bezpiecznie, warto skorzystać ze specjalnych uchwytów, które ograniczą bezpośredni kontakt z narzędziami.

torebki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium