Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

To już dwa lata 0
To już dwa lata

Przeważnie trudno jest coś zaczynać...
Problematyczne może być rozpoczynanie nauki nowej umiejętności, podejmowanie diety, czy treningów na siłowni. Zdarza się, że trudność sprawia też początek formułowania myśli - tak jest właśnie w tym przypadku. Katalizatorem do działania przeważnie staje się odpowiedni moment, sytuacja losowa lub okoliczność, sprawiająca że podjęte przez nas działanie wydaje się bardziej słuszne, odpowiednie czy prostsze. I tak również jest w tej sytuacji. Jak śpiewała Katarzyna Nosowska, piosenka musi posiadać tekst. Idąc tym tropem, każdy blog firmowy musi mieć swój pierwszy wpis. Jaka okazja więc lepiej nadaje się do wyartykułowania kilku zdań, niż okrągła rocznica rozpoczęcia działalności biznesowej? No to zaczynamy... Kulturalnie i jak na przyzwoity biznes przystało. Od uroczystego przedstawienia się światu.Właśnie stuknęły nam 2 lata istnienia. Przez tyle czasu udaje nam się tworzyć i rozwijać projekt pod tytułem Medintech. Przez dwa lata zmieniło się wiele. Zaczynając w przysłowiowym garażu (chociaż w tym przypadku rolę garażu pełniło mieszkanie jednego z nas), po drodze dorobiliśmy się biura i magazynu, kilkudziesięciu kolejnych palet przechowywanego towaru, aż do kolejnego piętra w niniejszym magazynie. Przybywało sprzętu biurowego i narzędzi pracy, począwszy od samochodu służbowego (który w ostatnim czasie wreszcie zyskał oficjalną identyfikację graficzną), wózka paletowego czy stacji pakowania przesyłek, przez regały, biurka, komputery, monitory i drukarki, aż po materiały eksploatacyjne.
To stopniowe przyrastanie wpłynęło też na rozwój naszego doświadczenia. Ponad 1200 pozycji magazynowych dalej (z czego 800 obecnych w stałej ofercie sprzedażowej) zyskaliśmy bowiem wielu niezastąpionych partnerów, zarówno wśród dostawców, jak i odbiorców produktów z naszego portfolio - tych dużych i rozpoznawalnych oraz małych i anonimowych, samemu ucząc się wiele o mechanizmach i zawiłościach funkcjonowania w branży medycznej.

W pewnym momencie po drodze, mimo usilnych prób zaklinania ilości godzin podczas doby okazało się też, że nie wszystkie kwestie i nowe pomysły da się zrealizować siłą 6 rąk i 3 umysłów. Dorywczo, w ciągu ostatnich dwóch lat bezpośrednio wspomagało nas kilka wspaniałych osób, a nasz obecny licznik stałych załogantów wskazuje na cyfrę 5. Część obowiązków związanych z prowadzeniem firmy wykonuje dla nas również kilku sprawdzonych, zewnętrznych partnerów, odpowiedzialnych m.in. za księgowość, obsługę prawną czy marketing.                                                                                                      
 Równolegle z rozwojem sprzedaży internetowej i stacjonarnej, staramy się podejmować nowych wyzwań i projektów umożliwiających dalszy dynamiczny rozwój firmy. W związku z tym mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli zaprezentować Medintech również w roli producenta pewnych wyrobów związanych z dotychczasową działalnością. Jednak wszystko w swoim czasie - póki co nie będziemy zapeszać, ale z całą pewnością pochwalimy się konkretnymi wynikami.


Jak wspominaliśmy na początku, rola nowicjusza nie należy do najłatwiejszych. Podobnie było z rozpoczynaniem działalności biznesowej, jednak dzięki mieszance wytrwałości, przyjaźni, ciężkiej pracy oraz uprzejmości wielu życzliwych ludzi oraz zaufaniu klientów, dziś wykonujemy głęboki ukłon w stronę wszystkich osób, które przez dwa ostatnie lata dołożyły swoje cegiełki pod budowę naszej firmy (a skoro czytasz ten wpis, podziękowania kierujemy także w Twoją stronę!)


Z tego miejsca zapraszamy też do wspólnego kontynuowania przygody pod szyldem Medintech.

Komentarze do wpisu (0)

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium