Kup w przeciągu:

14

[01.04, 02.04,08.04,09.04,15.04,16.04,22.04,23.04,29.04,30.04]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy. Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Zapraszamy do zakupów!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199 zł!
Opcje przeglądania

✅ Worki do zbiórki moczu — zastosowanie

Worki do zbierania moczu wykorzystywane są zarówno w konieczności pobierania moczu od niemowlaków i małych dzieci, jak i do dziennego przechwytywania go u pacjentów mających problemy z normalnym jego oddawaniem. Pierwsze są wytwarzane w zdecydowanie mniejszej pojemności i wykonane z materiałów bezpiecznych dla najmłodszych. Odpowiednio wykończone i zaprojektowane, nasze worki do zbiórki moczu wysokiej jakości, na łączeniach spajane są antyalergicznym klejem i uszczelniane antyalergiczną pianką. W ofercie sklepu medycznego Medintech znajdą Państwo szeroki wybór różnych wyrobów służących do zbiórki moczu.

✅ Worki do zbiórki moczu- cechy

Sklep medyczny Medintech ma w swojej ofercie worki do dobowej zbiórki moczu do różnych rozmiarów i rodzajów, dopasowanych do potrzeb i rozmiarów chorego. Worki na mocz mają pojemność 500 ml, 600 ml, 900 ml lub aż 2000 ml, każdy z nich ma nadrukowaną wyraźną podziałkę, pomagającą określić ilość znajdującego się wewnątrz płynu. Oferujemy dwa rodzaje mocowania wyrobu, do nogi osoby korzystającej z worka lub do powieszenia na specjalnym wieszaku. Zestawy do zbiórki moczu składają się z worka, drenu, spustów i zastawek, uniemożliwiających wracanie się moczu z worka do drenu. Dreny są odporne na skręcenia, pęknięcia, zakończone zostały uniwersalnymi łącznikami schodkowymi. Wyroby do zbiórki moczu wyprodukowane zostały z hipoalergicznego PVC, nie zawierają alergizującego lateksu. Każdy z worków jest sterylny.

✅ Wybór produktów do zbiórki moczu

Sklep z wyposażeniem medycznym online Medintech oferuje:

  • kubki na próbki moczu
  • woreczki na próbki moczu dla niemowląt i małych dzieci
  • worki do zbiórki moczu dla dorosłych na nogę
  • worki do zbiórki moczu dla dorosłych do powieszenia na wieszaku

Każdy z naszych produktów wyróżnia się wyjątkową trwałością i wysoką jakością wykonania. Do produkcji wyrobów do zbiórki moczu używane są wyłącznie najlepsze materiały, dzięki czemu możemy zagwarantować zadowolenie z zakupu i bezpieczeństwo użytkowania.

Woreczek do pobierania próbek moczu dla chłopców 100 ml Woreczek do pobierania próbek moczu dla chłopców 100 ml
Producent: Zarys
Cena:

0,50 zł

Cena netto: 0,46 zł

zobacz więcej
Kubek do moczu MARGOMED, sterylny, czerwone wieczko, poj. 100 ml, 1 szt. Kubek do moczu MARGOMED, sterylny, czerwone wieczko, poj. 100 ml, 1 szt.
Producent: Margomed
Cena:

0,90 zł

Cena netto: 0,83 zł

zobacz więcej
Kubek do moczu, niesterylny, 125ml, zielone wieczko, 1 szt. Kubek do moczu, niesterylny, 125ml, zielone wieczko, 1 szt.
Producent: Promet-Plast
Cena:

0,60 zł

Cena netto: 0,56 zł

zobacz więcej
Kubek do moczu, niesterylny, poj. 100ml, żółte wieczko (a'1 szt.) Kubek do moczu, niesterylny, poj. 100ml, żółte wieczko (a'1 szt.)
Producent: Bene
Cena:

0,60 zł

Cena netto: 0,56 zł

zobacz więcej
Kubek do moczu, niesterylny, poj. 125ml (50 szt.) Kubek do moczu, niesterylny, poj. 125ml (50 szt.)
Producent: Promet-Plast
Cena:

30,00 zł

Cena netto: 27,78 zł

zobacz więcej
Kubek do moczu, niesterylny, poj. 125ml, 200 szt. Kubek do moczu, niesterylny, poj. 125ml, 200 szt.
Producent: Promet-Plast
Cena:

120,00 zł

Cena netto: 111,11 zł

zobacz więcej
Kubek do moczu. sterylny. poj. 100ml. żółte wieczko (a'1 szt.) Kubek do moczu. sterylny. poj. 100ml. żółte wieczko (a'1 szt.)
Producent: Bene
Cena:

0,60 zł

Cena netto: 0,56 zł

zobacz więcej
Wieszak do worków na mocz podwójny Wieszak do worków na mocz podwójny
Producent: Zarys
Cena:

1,20 zł

Cena netto: 1,11 zł

zobacz więcej
Worek do zbiórki moczu na nogę 1000 ml 1 szt. elipsa Worek do zbiórki moczu na nogę 1000 ml 1 szt. elipsa
Producent: Zarys
Cena:

4,00 zł

Cena netto: 3,70 zł

zobacz więcej
Worek do zbiórki moczu na nogę 500 ml 1 szt. elipsa Worek do zbiórki moczu na nogę 500 ml 1 szt. elipsa
Producent: Zarys
Cena:

3,60 zł

Cena netto: 3,33 zł

zobacz więcej
Worek do zbiórki moczu na nogę 600 ml 1 szt. prostokąt Worek do zbiórki moczu na nogę 600 ml 1 szt. prostokąt
Producent: Zarys
Cena:

3,90 zł

Cena netto: 3,61 zł

zobacz więcej
Worek do zbiórki moczu na nogę 900 ml 1 szt. prostokąt Worek do zbiórki moczu na nogę 900 ml 1 szt. prostokąt
Producent: Zarys
Cena:

4,40 zł

Cena netto: 4,07 zł

zobacz więcej
Zestaw 10 szt Kubek do moczu niesterylny 125ml Zestaw 10 szt Kubek do moczu niesterylny 125ml
Producent: Promet-Plast
Cena:

6,00 zł

Cena netto: 5,56 zł

zobacz więcej
Zestaw kubek do moczu. niesterylny. poj. 100 ml. żółte wieczko (a'90 szt.) Zestaw kubek do moczu. niesterylny. poj. 100 ml. żółte wieczko (a'90 szt.)
Producent: Bene
Cena:

54,00 zł

Cena netto: 50,00 zł

zobacz więcej
Zestaw kubek do moczu. niesterylny. poj. 100ml. żółte wieczko (a'50 szt.) Zestaw kubek do moczu. niesterylny. poj. 100ml. żółte wieczko (a'50 szt.)
Producent: Bene
Cena:

30,00 zł

Cena netto: 27,78 zł

zobacz więcej
Zestaw Kubek do moczu. sterylny. poj. 100ml. żółte wieczko (a'10 szt.) Zestaw Kubek do moczu. sterylny. poj. 100ml. żółte wieczko (a'10 szt.)
Producent: Bene
Cena:

6,00 zł

Cena netto: 5,56 zł

zobacz więcej

zbiórka moczu

✅ Kubki do zbiórki moczu w celach diagnostycznych

Badanie moczu jest jednym z najczęściej wykonywanych podstawowych badań diagnostycznych, które może dać informację o istnieniu wielu chorób i procesów toczących się wewnątrz organizmu. Wykonuje się go w celu zdobycia wiedzy o stanie nerek, pęcherza, moczowodów i innych narządów. Urynę zbiera się do specjalnych kubków na mocz, w których transportuje się go do diagnostyki. Do laboratoriów należy dostarczyć świeży mocz, jak najszybciej po jego oddaniu. Sklep Medintech oferuje kubki do zbiórki moczu o zielonych wieczkach, które charakteryzują się wyjątkową szczelnością, dzięki czemu ani płyn, ani jego zapach nie wydostaje się na zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się dokładniej z naszą ofertą produktów do zbiórki moczu.

✅ Worek do dobowej zbiórki moczu u dorosłych

U dorosłych pacjentów worek do dobowej zbiorki moczu osiąga pojemność 2000 mililitrów, aby płyn ten mógł być zbierany przez cały dzień, bez konieczności wymiany worka. Oferowane przez sklep z wyposażeniem medycznym worki wyposażone zostały w wyraźną skalę, nie ścierają się po kontakcie z ubraniem i niebrudzącą odzieży. Umożliwia to dokładną kontrolę ich wypełnienia i określenie ilości oddawanego moczu, co jest szczególnie ważne u ludzi w podeszłym wieku. Osoby starsze często nie wypijają odpowiednich ilości płynów, a co za tym idzie, nie oddają wystarczających ilości moczu. Dzięki podziałce możliwe jest dokładne sprawdzenie ilości uryny i kontrola zdrowia seniora. Worki do zbiórki moczu posiadają zastawkę przeciw zwrotną, zapobiegającą przedostawaniu się moczu z powrotem do drenu.

✅ Woreczki na mocz dla dzieci

Oferujemy dwa rodzaje woreczków do zbiórki moczu u noworodków i niemowląt, dla chłopców bez gąbki i dla dziewczynek z gąbką. Sterylny woreczek do zbiórki moczu i pobierania próbek u niemowląt i małych dzieci nie zawiera lateksu i nie powoduje alergii u dzieci. Woreczki o pojemności 100 ml, o wymiarze 19 cm x 7 cm, wykonane są z delikatnej, mocnej folii PE. Posiadają czytelną skalę, adekwatną do pomiaru diurezy, o wysokiej dokładności pomiaru co 10 ml. Samoprzylepna część woreczka jest pokryta antyalergicznym, wysokiej jakości klejem. Dodatkowe uszczelnienie wykonane z antyalergicznej pianki zabezpiecza przed sklejaniem się ścianek woreczka, dzięki czemu możliwy jest swobodny spływ moczu. Po zebraniu odpowiedniej ilości moczu należy skleić brzegi woreczka i w takiej formie zanieść próbkę do badania. Woreczki są jednorazowego użytku, sterylizowane tlenkiem etylenu.

✅ Kubeczki — nic nie cieknie

Kubek na mocz z zielonym wieczkiem dostępny jest w wersji niesterylnej, o pojemności 125 ml. Służy do zbiórki moczu na badania ogólne, często zlecane przez lekarzy. Wieczko kubka jest wyjątkowo szczelne, po dokładnym zakręceniu nie ma możliwości, aby pojemnik się otworzył, a płyn rozlał. Pojemnik jest wyjątkowo komfortowy w użyciu, korzystanie z niego nie wymaga bezpośredniego kontaktu z moczem, dzięki czemu zachowuje się zasady higieny. Kubek wykonany został z tworzywa sztucznego, które nie zanieczyszcza i nie wchodzi w reakcję z zawartością. Jest on wyjątkowo mocny i trwały, dzięki dużej odporności nie pęka i nie niszczy się. Na boku kubeczka naniesiona została miarka, aby kontrolować ilość moczu w próbce.

zbiórka moczu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl