Our Location

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

EcoFlow

ecoflow zasilanie aparatury medycznej

Nieprzerwane zasilanie sprzętu medycznego — kluczowe znaczenie dla opieki nad pacjentami

Utrzymanie ciągłości zasilania sprzętu medycznego jest niezwykle ważne dla zapewnienia pacjentom bezpieczeństwa i skutecznej opieki medycznej. W przypadku awarii lub przerwy w dostawie prądu, praca wielu urządzeń medycznych może zostać zakłócona, co może prowadzić do poważnych konsekwencji dla zdrowia i życia pacjentów.

Jak zabezpieczyć swoją placówkę medyczną przed niebezpiecznymi przerwami w dostawie energii? Odpowiedzią są nowoczesne systemy zasilania awaryjnego EcoFlow.

Zastosowanie przenośnych stacji zasilania w branży medycznej

Przenośne stacje zasilania EcoFlow sprawdzają się wszędzie tam, gdzie dostęp do energii elektrycznej zostaje zakłócony. Oto, jak w praktyce możesz wykorzystać urządzenia w swojej placówce medycznej:

Kontynuuj zabiegi i diagnostykę

Stacje zasilania dostarczają energię do najważniejszej aparatury ratującej zdrowie i życie pacjentów. Nawet, jeżeli w szpitalu nastąpi nagła i długotrwała awaria sieci energetycznej, kluczowe urządzenia diagnostyczne, aparatura medyczna czy oświetlenie chirurgiczne mogą działać bez zakłóceń. Już jedno urządzenie może mieć kluczowe znaczenie dla życia i zdrowia pacjentów.

Bezpiecznie przechowuj leki

Stacje awaryjnego zasilania odgrywają niezwykle istotną rolę w utrzymaniu ciągłości pracy lodówek medycznych w szpitalach, aptekach czy laboratoriach. Po wystąpieniu awarii prądu może minąć wiele godzin, nim zasilanie lodówek zostanie przywrócone. W tym czasie kosztowne leki i materiały ulegną zepsuciu i będą niezdatne do użycia. Unikniesz takich sytuacji, inwestując w stacje EcoFlow, które natychmiastowo zasilą sprzęt i zapewnią nieprzerwaną pracę nawet przez kilkadziesiąt godzin.

Zabezpiecz transport pacjentów

Nowoczesne systemy EcoFlow minimalizują ryzyko destabilizacji stanu pacjenta podczas transportu między oddziałami szpitala – nawet w awaryjnej sytuacji. Co istotne, stacje zasilania są kompaktowe i wyposażone w uchwyty, dzięki czemu personel medyczny może szybko i sprawnie przenosić urządzenia, dbając o monitorowanie parametrów życiowych pacjenta.

Zadbaj o komfort pracy personelu medycznego 

Stacje EcoFlow mogą być wykorzystane nie tylko do zasilania sprzętu medycznego. Mają także znaczący wpływ na przepływ informacji, komunikację wewnętrzną szpitala i utrzymywanie dostępu do dokumentacji medycznej. Dzięki stacjom EcoFlow, które zapewniają zasilanie wszelkich urządzeń elektrycznych, personel medyczny może kontynuować współpracę w celu zapewnienia skutecznej opieki nad pacjentami.

Zastanawiasz się, czy to odpowiednie rozwiązanie dla Twojego szpitala? Przeczytaj więcej o zaletach stacji EcoFlowPrzekonaj się, dlaczego nowoczesne i mobilne urządzenia nie mają sobie równych na rynku systemów zasilania awaryjnego. 

Zapewnij ciągłość zasilania aparatury medycznej z pomocą produktów EcoFlow

Wśród niezawodnych urządzeń EcoFlow znajdziesz:

 • Zasilacze awaryjne – są to urządzenia, które pozwalają na kontynuowanie pracy sprzętu medycznego w przypadku awarii lub przerwy w dostawie energii. Zasilacze awaryjne są szczególnie przydatne w przypadku urządzeń, które muszą być ciągle podłączone do prądu, takich jak np. respiratory czy pompy infuzyjne.
 • Generatory prądu – generatory prądu są urządzeniami, które pozwalają na produkcję energii elektrycznej w momencie, gdy nie ma dostępu do zasilania sieciowego. Są szczególnie przydatne w przypadku szpitali i innych placówek medycznych, które muszą być przygotowane na sytuacje awaryjne.
 • Akumulatory i baterie – ważne elementy zapewniające ciągłość zasilania dla sprzętu medycznego. Można je stosować w przypadku urządzeń przenośnych, takich jak defibrylatory czy aparaty do resuscytacji, które mogą być potrzebne w dowolnym miejscu i czasie.

Przenośna stacja zasilania EcoFlow DELTA 2

Przenośna stacja zasilania, która sprawdzi się idealnie w branży medycznej, w razie awarii lub w sytuacjach, w których potrzebny jest mobilny zasilacz. Posiada dużą pojemność akumulatora, którą można rozszerzyć za pomocą dodatkowych baterii, co pozwala na zasilanie większości urządzeń medycznych.

Urządzenie DELTA 2 jest lekkie i łatwe w przenoszeniu, a także umożliwia szybkie ładowanie dzięki technologii X-Stream. Dostęp do rozmaitych funkcji i ustawień ułatwia zintegrowana aplikacja mobilna EcoFlow. DELTA 2 może być ładowane na kilka sposobów, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w różnych warunkach i w różnych terenach. 

ecoflow
 • Zasili niemal każde urządzenie
 • Jeszcze szybsze ładowanie
 • Korzystaj z zielonej energii
 • Udoskonalona konstrukcja
 • Zdalna kontrola z aplikacją EcoFlow
 • Dodatkowe możliwości

Inteligentny generator prądu – Smart Generator EcoFlow Dual Fuel

Inteligentny generator prądu, który może być wykorzystywany jako źródło zasilania awaryjnego w połączeniu ze stacjami DELTA Pro i DELTA Max, a także z produktami z serii Power Kits. Kiedy ich poziom naładowania spada, generator Dual Fuel uruchamia się automatycznie i ładuje urządzenia. Smart Generator jest zasilany na 2 sposoby: za pomocą benzyny lub LPG (propanu), co zapewnia niezawodność w różnych sytuacjach.

W branży medycznej takie rozwiązanie może być szczególnie przydatne do zapewnienia ciągłości pracy ważnych urządzeń, nawet w przypadku braku dostępu do sieci elektrycznej. Generator jest bardzo prosty w obsłudze i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

https://medintech.pl/ecoflow-dual-fuel
https://medintech.pl/ecoflow-dual-fuel
 • 2 rodzaje paliwa
 • Większa wydajność
 • Dostęp do prądu w każdej sytuacji
 • Więcej możliwości z aplikacją
 • Bezpieczeństwo przede wszystkim
 • Uruchomisz go na 4 sposoby

Przenośna stacja zasilania EcoFlow RIVER 2

Opieka nad pacjentami to duża odpowiedzialność. Niestety, awarie czy przerwy w dostawie energii mogą zakłócić ciągłość zasilania sprzętu medycznego, co stanowi zagrożenie dla ich zdrowia i życia. Dlatego też ważne jest, aby zapewnić niezawodny dostęp do energii dla sprzętu medycznego w szpitalach, gabinetach lekarskich i innych placówkach medycznych. Przenośna stacja zasilania EcoFlow RIVER 2 jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ posiada pojemność 256 Wh i jest w stanie zasilać większość sprzętów medycznych. Ponadto urządzenie ma funkcję EPS, która pozwala na natychmiastowe przejęcie zasilania w przypadku przerwy w dostawie prądu.

Duża moc łączy się z lekką i kompaktową konstrukcją. RIVER 2 waży zaledwie 3,5 kg, co umożliwia szybkie i łatwe transportowanie urządzenia. EcoFlow RIVER 2 to idealna inwestycja na długie lata. Przenośna stacja zasilania została wyposażona w nowoczesny akumulator LFP, który jest w stanie wytrzymać nawet 3000 cykli ładowania i rozładowywania – co oznacza około 10 lat pracy urządzenia! Co więcej, RIVER 2 zawiera zaawansowany system BMS, który automatycznie reguluje poszczególne parametry. 

ecoflow river 2
ecoflow river 2 max

Przenośna stacja zasilania EcoFlow RIVER 2 Max

EcoFlow RIVER 2 Max to przenośna stacja zasilania, która jest idealna dla szpitali, gabinetów i placówek medycznych, aby przygotować się na nieprzewidywalne przerwy w dostawie prądu lub awarie. Ta stacja zasilania jest doskonałym źródłem dla urządzeń medycznych, z pojemnością 512 WH i mocą wyjściową 500 W. Dzięki technologii X-Boost, stacja ta jest również odpowiednia do sprzętu o mocy do 1000 W.

EcoFlow RIVER 2 Max jest wyposażona w ulepszony akumulator LFP, który zapewnia długą żywotność urządzenia – pozwala na ładowanie i rozładowanie urządzenia nawet 3000 razy, co daje około 10 lat użytkowania. Ogniwa LFP zapewniają efektywniejsze i bezpieczniejsze działanie, nawet w trudnych warunkach temperaturowych. RIVER Max 2 wykorzystuje system BMS, który zapewnia niezawodność działania akumulatora.

Nie wiesz, które urządzenie EcoFlow wybrać?

Napisz do nas!

Zawsze tam, gdzie tego potrzebujesz

Stacje zasilania EcoFlow to niezawodne rozwiązanie zapewniające ciągłe zasilanie. Urządzenia znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w placówkach medycznych.

Dzięki wysokiej wydajności i ciągłej gotowości do działania, stacje zasilania EcoFlow są idealnym wyborem dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego zasilania nawet w wymagających warunkach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zasilania w domu, w podróży, w terenie, czy w innym miejscu – stacje zasilania EcoFlow są gotowe do działania.

Obsługujemy wszystkie kanały komunikacyjne, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami przez wybraną przez Ciebie metodę – czy to SMS, e-mail, formularz kontaktowy, czy też wiadomość na Facebooku.

napisz na facebooku