Our Location

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

O NAS

Jesteśmy firmą kompleksowo zaopatrującą placówki medyczne, stomatologiczne, fizjoterapeutyczne oraz podologiczne na terenie Śląska, a w szczególności Subregionu Zachodniego, we wszystkie artykuły potrzebne do ich codziennego funkcjonowania.

Ze względu na częste zbieżne potrzeby zaopatrzeniowe firm produkcyjnych, wychodzimy także naprzeciwko ich oczekiwaniom i realizujemy hurtowe oraz detaliczne zamówienia, dotyczące m.in. środków ochronnych i dezynfekcji. Chcąc umożliwić korzystanie z naszych usług klientom z całego kraju, uruchomiliśmy sklep internetowy działający pod nazwą firmy.

HISTORIA POWSTANIA FIRMY

Medintech jest wypadkową wielu czynników – to wynik wspólnej pasji do osiągania trudnych celów i redefiniowania granic własnych możliwości, nabytego doświadczenia w zarządzaniu, znajomości branży medycznej oraz sygnalizowania pewnych potrzeb przez znajomych lekarzy prowadzących przychodnie i gabinety.

Ale od początku… Założyciele firmy poznali się podczas wspólnych wypraw żeglarskich, które doprowadziły ich aż na przysłowiowy kraniec świata. W wodach wszystkich przeżeglowanych mórz zrodziła się relacja oparta o wzajemne zaufanie i szacunek, które zaprocentowały zarówno na gruncie zawodowym, jak i przy realizacji kolejnych, coraz bardziej skomplikowanych żeglarskich planów.

W odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie znajomych lekarzy, poszukujących firmy zaopatrzeniowej, która w przyjemnej atmosferze oraz poczuciu dbałości o każdy detal i pojedyncze zamówienie, kompleksowo i profesjonalnie zajmie się kwestią doposażania ich gabinetów, powstała firma Medintech.

NASZA FILOZOFIA PRACY

W przeciwieństwie do potentatów branży medycznej, jesteśmy w stanie szybko przystosować się do zmieniających ciągle potrzeb oraz oczekiwań rynku, jak również poświęcić maksimum czasu i wnikliwie przyglądać się każdemu, pojedynczemu zamówieniu. Działamy w oparciu o dobrą relację z każdym z klientów i staramy się utrzymywać z nimi kontakt bezpośredni, nie pozostając jedynie kolejnym, anonimowym sklepem internetowym, czy handlowcem od święta pojawiającym się u klienta.

W pracy wykorzystujemy umiejętności i doświadczenie nabyte w branży medycznej, gdzie od strony produkcyjnej z powodzeniem wdrażaliśmy nowe rozwiązania dla jednej z czołowych spółek w kraju. Przydaje się również wiedza przez lata zdobywana przy organizacji i koordynacji życia żeglarskiego na Śląsku oraz najodleglejszych wypraw pełnomorskich.

Zdajemy sobie sprawę, że w dobie powszechnego dostępu do internetu, konkurencja na rynku zaopatrzenia medycznego jest bardzo wysoka, dlatego staramy się wsłuchiwać w głos naszych klientów oraz oferować sprawdzone, niezawodne rozwiązania i wyroby uznanych producentów zarówno z Polski, jak i zagranicy. Zawsze chętnie zwracamy się też po pomoc do naszych bardziej doświadczonych partnerów.

REALIZACJE

Na stałe zaopatrujemy kilkadziesiąt podmiotów na terenie Rybnika i okolic (m.in. Gliwice, Żory, Jastrzębie, Wodzisław, Radlin, Rydułtowy) w tym gabinety stomatologiczne, kosmetologiczne, fizjoterapeutyczne oraz podologiczne, przychodnie NZOZ, prywatne kliniki zabiegowe, a także przedsiębiorstwa handlowo-usługowe. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową, dzięki czemu obsługujemy klientów z całego kraju.

Ponad to, do tej pory zaufali nam m.in. Whirlpool Polska, Mabuchi Motor Poland, Bitron Poland, JSW S.A., PGG S.A., Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Inter Trade Sp. z o. o., Związek Harcerstwa Polskiego, Miasto Rybnik czy Powiat Wodzisławski.

o firmie Medintech